Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Ha a barátnőm nélkülem akar elmenni vmi buliba, ahol találkozik vmi fiú haverjaival , meg barátnőivel?Ott lesz szerintem az a gyerek is akinek bejött.Még nem hívott el.Egy héten csak 3 szor tudunk találkozni, akkor is csak 4-5 órákra(hétvégén).Nekem nagyon hiányzik, és én nem tennék , ilyet, hogy azt a kevés időt amit együtt tölthetnénk ,másra fecsérelném.Bár lehet, hogy neki nem annyira fontos.Azt várom, hogy még hátha elhív, mert 3 hét mulva lesz ez a buli.

17/f

4 hónapos kapcsolat

valami szülinapi parti lesz


2012. jan. 26. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Gáz, ha ennyire keveset vagytok 1-ütt akkor alap hogy visz magával és legalább buliztok 1 jót,

Bár gondolkozz el rajta hogy miért akar 1-edül menni..

2012. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiféleképpen nem jó ha buliba együtt mentek maximum egyszer kétszer de ha együtt vagytok ott akkor feszülten fogja magát érezni ő is meg te is nem tud úgy kikapcsolodni, nem tudja elengedni magát. A másik meg, hogy lehet hogy neked nem fog tetszeni amit látsz ahogy viselkedik egy buliban sok olyan lányról tudok akikből ki nem nézné az ember, hogy egy buliban mit tud művelni, lényegében arra akarok kilyukadni, hogy úgymond "kurvul" de persze lehet hogy a te barátnőd teljesen más kategória
2012. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én mindig utáltam a barátnőmmel bulizni, mert csak látta, hogy részegen (...) hogy csocsózok meg baromkodok

de ha bánt a dolog, nyugodtan mondd meg neki, hogy te is szeretnél elmenni

2012. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem mondom.ő kell hívjon.nehogy már én hívassam meg magam.amúgy meg, ha szerelmes akkor ez egyértelmű szerintem hogy elhív
2012. jan. 26. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én elszoktam menni pasimmal bulizni és nincs semmi gáz. Tudom mien részegen és? O is tudja h én mien vagyok. Nem feszéjezzuk magunkat. Sztem egy párkapcsolatban az a jó ha mindent tudtok a másikról és egyutt is jól érzitek magatokat egy buliban
2012. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szülinapi buli...

más szülinapjára, nem illik olyat elhívni, akit a szülinapos nem ismer. nyilván nem akarja h akinek a szülinapja van, zavarba érezze magát miattad...

2012. jan. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem gáz
2012. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!