Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy ennyi idő után sem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Már három éve szakítottunk volt barátnőmmel, de még mindíg sokszor álmodok vele és rengetegszer jut eszembe
2012. jan. 2. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom ma 4szer is:)

Megszeretni valakit egy perc is elég, elfelejteni egy élet is kevés. ebből a mondatból úgy érzem minden kiderül.

2012. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Deathnote válasza:
hááthh akkor őőő volt nked az igazi:) hadd el majd lesz más:D
2012. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerös érzés, de ez csak addig lesz még nem találsz egy másik lányt akit szeretni fogsz...igaz pl. nekem még mindig van egy fiú akit nagyon szeretek, és tudom, hogy soha nem fogom elfelejteni, mert nagyon szeretem/szerettem...de az élet megy tovább, és nem éri meg szomorkodni hidd el nekem:) Találj magadnak egy lányt, meglátod idövel elfelejted, valamilyen szinten, és már nem fogsz gondolni rá vagy valami:)
2012. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!