Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak játszottam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak játszottam vele?

Figyelt kérdés
Párhónapja megismerkedtem egy fiúval facebookon.Megtetszettünk egymásnak,ő szerelmes is lett belém(meg picit én is belé)és megbeszéltük hogy találkozunk..De mondta hogy fél attól hogy nem tetszene nekem,bár még nem fordult elő ilyen vele...Találkoztuk,de végül tényleg az lett,hát nem jött be élőbe.Utánna megmondtam neki ezt hogy bocs,de nem akarok tőled semmit,mert nem tetszel,erre azt mondta hogy csak végig játszottam vele.Meg elmondta pár lány haverjának,akiket rám is úszított hogy miért játszottam én vele.. De mi abba a játszás ha valaki nem tetszik nekem?
2012. jan. 28. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tudja elfogadni, hogy van olyan, akinek nem tetszik. Nevesd ki. :) Ne foglalkozz vele.
2012. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha megmondtad neki egyenesen, őszintén, akkor semmi.
2012. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? nekem még tetszhetsz... :D
2012. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen,őszintén mondtam meg,nem szeretem kerülgetni a dolgokat.A korom szerintem mind1.
2012. jan. 28. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg semmi. Én, ha egy csaj normálisan elmondja, hogy nem vagyok az esete, stb. akkor elmondom neki, hogy értékelem az őszinteségét, és remélem normális viszonyban maradunk. Azt utálom nagyon, ha egy csaj ferdít, mert nem meri vállalni a véleményét, és ez később derül ki... na akkor az én agyam is durván eldobja az égszíjat.
2012. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi nem jött be rajta? Részletezd.
2012. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az a nyamvadt Facebook. Megőrjíti az embert.
2012. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a facebookot csak azért írtam oda,hogy nem élőbe ismerkedtünk meg..
2012. jan. 28. 20:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi nem jött be rajta? Részletezd.
2012. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
láttam először is,hogy leírtad-.- nem fogom részletezni.
2012. jan. 28. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!