Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak játszottam vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak játszottam vele?

Figyelt kérdés
Párhónapja megismerkedtem egy fiúval facebookon.Megtetszettünk egymásnak,ő szerelmes is lett belém(meg picit én is belé)és megbeszéltük hogy találkozunk..De mondta hogy fél attól hogy nem tetszene nekem,bár még nem fordult elő ilyen vele...Találkoztuk,de végül tényleg az lett,hát nem jött be élőbe.Utánna megmondtam neki ezt hogy bocs,de nem akarok tőled semmit,mert nem tetszel,erre azt mondta hogy csak végig játszottam vele.Meg elmondta pár lány haverjának,akiket rám is úszított hogy miért játszottam én vele.. De mi abba a játszás ha valaki nem tetszik nekem?
2012. jan. 28. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
és miért nem?
2012. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem idegenekre tartozik.
2012. jan. 29. 14:53
 13/14 anonim ***** válasza:
Mert a profilképe Arnold Schwarzenegger volt, de kiderült, hogy egy kövér 7éves gyerek.
2012. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
"megmondtam neki ezt hogy bocs,de nem akarok tőled semmit,mert nem tetszel" - ez így korrekt. Ha nem mondtál volna semmit neki, hogy miért nincs folytatás, vagy csak kamuzol és eltűnsz, az lett volna gáz. Így viszont semmi gond nincs szerintem, őszinte voltál és ez a lényeg. :)
2012. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!