Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem féltek, hogy elvesztitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek, hogy elvesztitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmesek vagytok, egész életen át vele szeretnéke lenni, tervezgettek folyamatosan a közel és a messzi jövőtökről. Mégis féltek, hogy egyszer csak minden megszakad, mert például elmúlik az ő érzése irántatok?
2009. máj. 30. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem félek. Ha elmúlik elmúlik. Ha most előre elkezdek félni tőle, akkor biztos, hogy nem viselkedem vele, termézetesen, féltékeny leszek, megváltozom, és akkor tuti nem fog szeretni.


Előre semmit nem lehet tudni, garancia nincs, de úgy kell élni, hogy ne múljon el, hogy mindíg találjunk újat, hogy érdekesek maradjunk egymás számára. Ehhez önbizalom kell és nem bizonytalanság és kisebbségi érzés. Ha úgy állsz neki, hogy elhagy, akkor el is fog hagyni, mert nem érti, hogy mit bizonytalamkodsz.

Ha pedig egy nap nem szeretne többé, akkor inkább menjen, semmi értelmét nem látom az olyan kapcsolatoknak, ahol az egyik fél nem boldog.


(Egyébként több mint 20 éve együtt a párommal, ma is mindkét részről szerelmesen)

2009. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én már félek... de eddig nem féltem..

:'(

2009. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is félek, el is mondtam a páromnak de nem féltékenykedek és nem hisztizek, hogy ne legyen oka elhagyni. :)
2009. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Félek, annak ellenére, hogy azt ígéri örökké.

De próbálok az ilyenekre nem gondolni, és a jelenre koncetrálni ^^


16L

2009. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én inkább külső dolgoktól félek, ami elveheti tőlem. Szerintem sokkal fájdalmasabb, ha mindketten szerelmesek, de vmi miatt nem lehetnek együtt soha többé...
2009. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg pont az a fájdalmas ha azért hagy ott a párod mert talált nálad jobbat.
2009. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az fájdalmas+megalázó! én eddig féltem, már nem félek, mert kinyitottam a szemem! eddig féltem a múltjától, a 4 éves házasságától, mostanra már nem a múltban élek! Amíg érzem rajta hogy szeret, amíg tudom és érzem hogy egymásért vagyunk és tesszük amit teszünk, amíg azon vagyunk hogy újítsunk, helyrehozzunk, javítsunk és megtartsuk addig nincs gond. amíg meg tudunk mindent úgy beszélni hogy tudunk közös döntésre jutni és nem csináltunk soha nagy vitát (max kisebb marakodást) az igazán felesleges dolgokból és a felgyülemlett stresszt (amiből mostanában jócskán jutott) kezeltük úgy, hogy nem feltétlenül egymást hibáztattuk mindenért és nem egymáson vezettük le, amíg tudunk lassan egy éve úgy együtt élni, hogy egymás nélkül nem tudjuk elképzelni és amíg teszünk azért hogy megtartsuk a vágyat és azt hogy ugyanúgy tetszünk egymásnak addig nem, nem félek :) nem mondom hogy nincs meg az a bújkálós kisördög ami szerintem minden kapcsolatba megvan, de azt mutatom hogy bízok benne és nem rontom el azzal hogy féltékenykedem és bizalmatlankodom, hagyom élni és nem akarom megfojtani, mostanra rájöttem hogy egy igazi kapcsolathoz ezek igazán fontosak!
2009. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De igen! Nagyon is! A párom most kért tőlem 4 és fél hónap után szünetet, mert nagyon összejöttek neki a dolgok és szeretné rendbe hozni és talpra állni. Beleőrülök, annyira fáj, de tiszteletben tartom a döntését és próbálom nem keresni, hogy csak az új munkájára koncentráljon.
2009. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!