Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Melyikőtök az iskolázot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Melyikőtök az iskolázottabb? Észrevehetően?

Figyelt kérdés

Megszólják miatta valamelyikőtöket?

Nálunk én vagyok a diplomás, páromnak egy érettségije van. A munkahelyén a kollégái nem egyszer jegyezték már meg neki, hogy na mi van, nem érzed cikinek, hogy a nőd iskolázottabb?

Ez már nekem fáj, mert szegénykém már olyanoktól fél, hogyha elvégzem a mesterszakot is (mert tervben van pár év múlva) akkor tuti ott felszedek valami kis zsenit és kidobom őt, mert kinek kéne mesterdiplomával egy érettségis pasi.

Amúgy meg intelligens nagyon. Mindössze nem tehette meg, hogy továbbtanuljon.

23L


2012. jan. 28. 20:55
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Túl anyagias ez a világ.Szerintem teljesen mindegy ki keres többet,ki az iskolázottabb.Más értékeket kellene előtérbe helyezni.

Ha két ember szereti egymást,mentálisan is rendben van(nincs kisebbségi komplexusa)akkor nem lehet probléma,hogy ki az iskolázottabb egy kapcsolatban.

Valószinüleg mi is azért vagyunk együtt évek óta,mert azonos az érdeklődési körünk,egyformán gondolkodunk dolgokról és hasonló az inteligenciánk.

Az más kérdés,hogy a párom szeret tanulni,szorgalmas és ezért többre vitte mint én.

De ettől nekem nincs rossz érzésem és a páromat sem érdekli.Már 7 éve együtt vagyunk és soha nem volt téma,hogy ki az iskolázottabb.De azért remélem a gyerekünk a párom szorgalmát fogja örökölni.

2012. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!