Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye csak nosztalgia?

Figyelt kérdés

Hónapok óta külön, nem látom, nem beszélünk. Élem az életem, randizok másokkal, mégis néha úgy érzem, nem léptem túl. Pl meghallok egy számot, visszaemlékezek milyen volt és hiányzik.

Emellett nem kezdeném újra, csak ez kicsit frusztrál. És elgondolkodok azon, tényleg vége-e.


2011. jan. 31. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vok, de már rájöttem h valamiért csak szakítottunk

és amikor visszagondolok arrah mért szakítottunk belátom h mi már soha nem lehetünk együtt

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyan ez,jön valami érzelmi hullám és akkor 2 napig bánok mindent,de utána megint jobb,és ez ellen nem igen lehet tenni szerintem...nálam ez mérhetelten szeretet,és nem vok még tisztába az érzésekkel,gondolom te sem,és így nem tudom sokszor hogy mit is érzek és mi lenne a legjobb...neház dolog ez..:S
2011. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

üdv kedves kérdező!


nagyon örülök hogy nem vagyok egyedül....már azt hittem hogy kezdek megőrülni és hogy csak velem vannak így a dolgok....nálam is hasonló a helyzet....:S sajnos nem tudsz semmit se csinálni ez ellen énszerintem...IDŐVEL...talán elmulnak ezek az érzések...:)

2011. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!