Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha udvarol nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha udvarol nektek valaki, akkor azt ti hogyan értékelitek? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,h ha a férfi egyértelmű jeleit adja,h bejössz neki,akkor hogy fogadjátok az udvarlását? Minek örültök,ha mit tesz értetek egy férfi? Minek nem örültök? És hogy adjátok a tudtára,hogy részetekről oké,és azt ha nem oké a dolog? Ha bejön akkor mennyi ideig húzzátok az agyát,rögtön visszajeleztek neki? Ha nem jön be,akkor mennyi idő után,és hogyan koptatjátok le? Volt már olyan,h valaki nem jött be,de élveztétek,h udvarol nektek,és hagytátok,hogy teperjen? Ha van barátotok,akkor hagyjátok hogy udvaroljanak nektek?
2012. jan. 29. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
ha jóképű vagy rendesen,ha csúnyavagy ugy leoltanak,hogy örök életedre a szobád rabja leszel,ésmég aztfogod hinni,biztos tevoltála bunkó.
2012. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor sem biztos, hogy rögtön lekoptat. Néhány lány olyan, hogy szereti az egóját legyeztetni ilyenkor, hogy udvarol neki a pasi. Vesz neki ezt azt, elviszi de meg oda. Aztán ha viszonzást vár a pasi, akkor a lány fel lesz háborodva, hogy ő soha nem mondott ilyesmit. Ő lesz felháborodva. Van sok ilyen lány is sajnos.
2012. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van olyan lány, aki élvezi az ingyen mozit, az ingyen kaját. Az ilyennél nem fog megtudni, hogy mit gondol rólad, mert a 3. vagy 4. randi után te fogod dobni, mert addigra megérted, hogy kivel van dolgod.

99.9%, hogy az első beszélgetés után még nem lesz beléd fülig szerelmes a lány. Ha ilyenkor választ vársz tőle, akkor biztos, hogy elutasít. Ha finoman udvarolsz, akkor lehet esélyed, de sokszor azért nem kapsz egyértelmű jelet , mert még a lány sem tudja, hogy mit mondjon. Ha pl. éppen kilépett egy kapcsolatból, akkor természetes, hogy óvatos.

2012. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, szimpatikus-e a srác. Ha nem, akkor kicsit tartózkodom, és igyekszek minél kevesebbet beszélni vele, vagy "elfelejtek" válaszolni az sms-eire, satöbbi, remélve, hátha észreveszi, és lelép. Persze, van, hogy nem lép le, ilyenkor megmnodom neki, hogy bocs, de nem.

Ha a srác szimpatikus, akkor mosolygok, ha vele beszélek, megérintem a karját, vagy azt mnodom, hogy milyen jó az új pulcsija. Bármi, amiből rájön, hogy nem közömbös. Ha elhív valahová, akkor igent mondok.

Amit nem szeretek, az az, ha a pasi már az első randi után rám akaszkodik, és minden nap hív, vagy sms-t küld, vagy valamilyen úton megkeres, vagy ha mindenáron el akar vinni olyan helyre, amit én nem szeretek, csak azért, hogy megint találkozzunk. Nem szeretem, ha nagyzol, és valótlant állít, vagy ha másról sem szól a társalgás, csak arról, hogy ő milyen jó sportoló, jó zenész, vagy jó tanuló. Persze egyszer kétszer poénos egoizmus belefér, de utálom, ha egy pasi az erejét fitogtatja.

Ha a srác bejön, akkor én szeretem kicsit húzni, ebből is kiderül, mennyire akar komolyan közeledni felém. Pl. ha felhív vagy sms-t ír, vagy megkérdezi személyesen, hogy aznap este, vagy következő nap lenne-e kedvem vele találkozni, akkor azt válaszolom, hogy ne haragudjon, de elfoglalt vagyok, majd erről később beszéljünk már. Ha pár nap múlva is megemlíti a dolgot, akkor nincs akadálya a találkának.

Engem például totál le lehet venni a lábamról, ha egy srác bókol. De nem ezt a csajozós szöveges megoldást, ami annyira gáz, hanem csak ha közli, hogy: ma milyen jól nézel ki, de szép a szemed, jól áll a hajad. Csak mindenféle erőlködés nélkül, őszintén. Én nem várom el, hogy a fiú fizessen mindig, vagy elvigyen engem ilyen-olyan helyekre, és állandóan a kedvemben járjon, mert baromi kényelmetlenül érzem magam. Én inkább élvezem, ha valamiben eltér a véleményünk és azon "vitatkozhatunk", mintha mondjuk mindenre csak bólogatna, amit mondok, csak azért, hogy bevágódjon nálam. Én azt is szeretem, ha ilyen esetekben viccesen, csipkelődve beszólogatnak. Nem rosszindulatúan, hanem kedveskedve. Pl én nagyon szeretek olvasni, és a barátom, még mikor csak találkozgattunk, folyton azzal cukkolt, hogy milyen könyvmoly vagyok, meg otthon biztos a könyveimmel alszok, satöbbi.


Ha valaki nem jön be, akkor nem élvezem, ha udvarol. Egyrészt nem érzem fairnek, hogy szórakozok vele, másrészt meg idegesít, ha olyan van körülöttem, aki nekem nem szimpatikus.

Remélem, segítettem :)


20/L

2012. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm,sokat segítettél!


Elárulnád,hogy neked ezzel a módszerrel van párod? Mert mi férfiak úgy vagyunk felépítve,hogy nem igazán szeretjük,ha húznak minket. Én pl. ha elhívok valahova egy lányt,és azt mondja,hogy elfoglalt vagy hasonló, akkor utána már nem hívom fel újra,mert akkor meg az lesz a baj,hogy túlságosan nyomulok. Érted már? Majdnem ugyanaz,mint amit arra írtál,aki nem jön be,azzal a különbséggel,hogy itt nem mosolyogsz,nem dícséred meg a ruháit,de csomó olyan lány van,aki csak szórakozik,és ezt mi nagyon nehezen viseljük,ha nem vagyunk biztosak a másik érzéseiben.


Mi férfiak csak a biztosra megyünk,nem szeretünk pofára esni. Sajnos a nők szeretik húzni a férfiakat,és mi ilyenkor gyakran feladjuk,és otthagyjuk a lányt,mert úgy gondoljuk,hogy nem jövünk be neki,és azért nem mond igent elsőre. Ha ilyenek a nők,mint te ahogy magad leírod,nem lehet könnyű dolga az udvarlóknak. Manapság eléggé zárkózottak lettünk mi férfiak,és nehezen fejezzük ki az érzéseinket,és nem futunk olyan vonat után,ami nem biztos,hogy felvesz,hiányzik belőlünk a küzdés,sajnos.


Az a lány aki sokat húzza az udvarlóját,nehezen fog párt találni, mert mi férfiak,pont ezt utáljuk a legjobban, nagyon kitartó és nagyon erősen szerelmes férfinak kell lennie aki kiállja ezeket a próbákat,amiket manapság a nők állítanak neki:S

2012. jan. 29. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú hát én sosem voltam a pasik kedvence, de azért nekem is udvaroltak páran. Ami ilyen téren a legjobb benyomást kelti nálam az a határozottság, talpraesettség, és ha félénk is az illető de azért meg próbál odajönni és beszélgetni. Ha olyannyira zárkózott valaki hogy még bemutatkozni is fél, az ne várja hogy a csajok a nyakába boruljanak. Tehát ha nem egy mimóza lelkű pasi udvarolna akkor valószínű venném a lapot és ha bejön akkor egyértelműen kimutatnám (ugratnám hülyeségekkel, és kétértelmű megjegyzésekkel), ha nem akkor kicsit távolságtartóbban viselkednék. Ha elhívna randira és bejön igent mondok, de ha nem látok semmi reményt arra hogy bármi legyen a dologból egyből nemmel felelek (nyílt lapokkal játszom). Ha egy pasi nagyon rám szál, az nem jön be, mert egy pasinak legyen tartása, és ez fontos a kapcsolatban, ne legyen egy pincsi kutya mert nem tudok rá felnézni. nem játszok senki érzéseivel, mert az enyémmel is játszottak és tudom hogy szörnyű dolog.

Tehát csak határozottan:-)

2012. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Iiigen, ezzel a módszerrel van barátom :D

Nem minden lány olyan, mint én, és aki most van nekem, neki tényleg nem akartam elsőnek sem nemet mondani, csak pont úgy alakult, hogy tényleg nem értem rá, mikor elhívott :D Kicsit rosszul is éreztem magam miatta, mert féltem, hogy máskor nem lesz lehetőségünk találkozni, mert nem szeretne, de szerencsére próbálkozott tovább.

Ráadásul vele legalább három ilyen alkalom volt, mert én más városban tanulok, mint ahol lakom, és hétvégére van, hogy hazamegyek a családomhoz, és mindig hétvégén akart elhívni, amikor én hazamentem. Rettentő ciki volt :D


Egyébként elhiszem, hogy nehéz dolgotok lehet nektek az ilyen lányokkal, de szerintem, ha valaki elutasít titeket, azért valamennyire érzitek azt, hogy ez most tényleg csak rossz időpont, vagy egyáltalán nem esélyes a dolog.


Egyetértek veled abban, hogy ha valaki sokág húzza a másikat, akkor egy idő után az majd nem foglalkozik vele, mert igaz, miért is tenné? Viszont szerintem egyszeri elutasítás még nem olyan nagy katasztrófa, a lány sem tűnik könnyűvérűnek, ha pedig a fiút érdekli a lány, akkor csak még kíváncsibb lesz.


Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, privátban is megkereshetsz :)

2012. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha neked egy csak jogilag felnőtt, 20 éves lányka adja a bölcs tanácsokat, akkor nem kellene egyszer sem elírnod, hogy "mi férfiak".

Ha egy lány nekem azt mondja, hogy elfoglalt és nem teszi hozzá, hogy mi dolga akadt, akkor megkérdezem, hogy később ráér-e. Nem megpróbálom kitalálni, hogy mi lehet a válasza mögött, mert az női gondolkodás.

A puhap@cs elvárja, hogy a lány kezdeményezzen és akkor a teremtés koronája mehet a biztosra. Én fenntartom magamnak a válaszát jogát. Ha tetszik egy lány, akkor megpróbálom megismerni. A buta kis libák szeretik húzni a srácokat, de egy felnőtt nő, ha már tudja mit akar, akkor nem játszadozik a másikkal.

Manapság cseppet sem vagyok zárkózott. Beszélni és küzdeni is tudok.

A Gyk-t olvasva már értem, hogy miért tudtam a válásom után viszonylag hamar "becsajozni". Nagyon gyenge a konkurencia.

2012. jan. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elnézést a gépelési és egyéb hibákért, kissé fáradtan írtam az előző hozzászólást.
2012. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már elnézést kérek! Azzal szerintem semmi gond nincs, hogy nem mondok igent minen jöttmentnek, és szeretném kideríteni, hogy ki mennyire érdeklődik irántam.

Sajnos voltak rossz tapasztalataim azzal kapcsolatban, hogy ha hamar igent mondtam, bizony kiderült, hogy csak "arra" kellettem volna (ami őszintén szólva nem az én stílusom), szóval szerintem van okom óvatosnak vagy körültekintőnek lenni, és megválogatni, kivel mikor megyek randzini; őszintén szólva nem sok jogod van engem lelánykázni, kedves előző válaszadó, és szépen rejtett, szagos papírba csomagolt degradációt alkalmazni a stilisztikádban velem szemben.

Természetesen nem minden "lányka" olyan, mint én, és talán a baromi érett felnőtt nők nem "húzzák a másik agyát", a kérdező viszont lányok véleményére kíváncsi. Lány vagyok, válaszoltam. Rajtam kívül 4milliárd másik van, majd ha veszik a fáradságot, kifejtik ők is a véleményüket.


A 20 éves jogilag felnőtt lányka.

2012. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!