Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már 1 éve nem feküdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ppeugeot kérdése:

A párom már 1 éve nem feküdt le velem. Nem csalt meg, viszont egyszerűen nem közeledik felém. Nekem hiányzik a szex. Pasik tömkelege tesz ajánlatot, én meg tartom magam, hogy ne csaljam meg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 13:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
El kéne menni orvoshoz. Ha ő lát problémát, akkor pszichológushoz.
2012. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem követeld ki, amire vágysz. Mondd el, hogy rengeteg férfi tesz neked ajánlatot, de te őt akarod.

Elég ritka, hogy egy férfi ne kívánjon egy nőt.

Megcsalni szerintem hülyeség, inkább akkor szakíts vele és keress más partnert. De ne csald meg.

2012. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én megpróbáltam már beszélni vele, elmondtam nyíltan, hogy szükségem van a szexre. Nem változott semmi azóta sem. Szóval már tanácstalan vagyok. Vagyis inkább azt mondanám, hogy ez az 1 év sok volt, és elmúltak az érzelmeim is iránta. Csak szeretet van. Úgy érzem, hogy ezt nem tudja visszacsinálni...
2012. jan. 29. 14:59
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, érdemes lenne tudni, hogy ez hogy kezdődött. Úgy értem fokozatosan ritkultak az együttlétek, vagy egyszer csak hopp, teljes stop egy évig. Nem tudom mitől lehet, igazából lehet valamiféle lelki baj ami kihat a szexuális vágyra, nem tudom. De amúgy...Én nem lennék biztos pl abban sem h nem csalt/csal meg. _Nem akarok szemét lenni, de attól h az ember mond vmit, még nem 100% h úgy is van. Ez pl már olyan magyarázat lenne, ami megáll a lábán. Minden esetre menjetek el orvoshoz, szexuálpszichologushoz, vagy vmi ilyesmihez, és érezze h mellette állsz.
2012. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igazából fokozatosan maradt el. Én haza jöttem munkából, ő meg elment itthonról a tesójához. És ez minden nap így volt. Sokszor beszéltem vele, hogy ne hagyjon egyedül, de nem hatott, és közben a szex is elmaradt teljesen. Most is azt mondja, hogy szeret. De én már képtelen vagyok bármire is :-( szeret, de szex nélkül. Hogy megcsal vagy nem? nem hiszem. De már jobb lenne, ha kiderülne, hogy megcsal, mert akkor meg tudnék nyugodni....
2012. jan. 29. 15:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát itt két eset van, vagy valóban félredug, vagy valami szervi baja van és impotens. Nem tudom hány évesek vagytok?
2012. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
31 évesek vagyunk mind a ketten. 7 év kapcsolat, és jó volt minden, 2 éve kezdődött ez az egész, de egy éve nem nyúl hozzám egyáltalán. De ha van valakije, miért nem akarja, hogy elhagyjam? Miért mondja, hogy szeret, és nem tud nélkülem élni? Nagyon rossz, és nem tudom mit csináljak...
2012. jan. 29. 16:05
 18/20 anonim ***** válasza:

31 évesen még kezdhetsz új életet.

És ő is.

De nagyon annak a határán vagytok, hogy már csak megszokásból, beletörődésből is együtt maradjatok. Ha beleöregedtek a kapcsolatba, akkor előbb-utóbb a szerelem mellett a szeretet is elmúlik.

Neki így kényelmes, hiszen ő semmit nem veszített, ő "mondott le" a szexről. Ez csak neked hiányzik.

Szépen lassan elkezdtek majd veszekedni és már egy fedél alatt sem tudtok majd élni.


Lehet, hogy a megcsalás nem a legjobb ötlet, de ha már beszéltél vele, és semmi változás, 1 éve semmi kapcsolat, akkor lehet, hogy szerető után kellene nézni. Olyan után, akitől nem csak szexet kapsz, hanem szerelmet is. Akivel esetleg új életet is kezdhetsz, ha szükséges...

Nem vagy köteles így élni a hátralévő életedben. 31 évesen még nem vagy öreg, de már fiatal sem, sok idő áll még előtted ahhoz, hogy lemondj a testiségről.


Van közös gyereketek?

2012. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha már 1 év eltelt és még mindig megcsalna,akkor már biztosan vagy bevallotta volna,vagy pedig elhagy... Az első dolog ez ügyben egy orvos,de előtte beszélj róla,neki és nyugtasd meg! Nembiztos,h már nem szeret,hidd el,sőt,szerintem igenis szeret! Elvégre veled van!;)
2012. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
azóta mi történt,kedves kérdező? Megoldódott a dolog?
2014. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!