Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a harmadik év meggyepálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a harmadik év meggyepálja a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyébként 4,5 éve vagyunk együtt, de 3 éve élünk távkapcsolatban. Egyetem miatt, így alakult (egyik szak nem volt a másik városban). Jól bírtuk, vártnál felül teljesítettünk. De ez az utolsó év kicsit megcibálja a kapcsolatunkat. Mindketten tudjuk, hogy néhány hónap és összeköltözünk vége az egésznek, azt hiszem ettől még rosszabb. A párom nem végez idén, csak én, úgyhogy én vagyok a stresszes "idegbeteg" végzős. Készülök a vizsgamunkámmal, vizsgázok hegyire-hátára, stresszelek, hogy megmaradjon az ösztöndíjam, különben nem tudom eltartani magam (tehát nem elég nekem átmenni, kell az 5-ös mindenből)...Egy hetet lazítottam karácsony és szilveszter között, de megint érzem a galuskát a torkomban, ha ez így megy májusig megbolondulok...

A párom türelmes, igyekszik mellettem lenni, támogat és igazán türelmes. De attól félek elfogy a türelme májusig...ez nálam egyre rosszabb lesz, egyre idegesebb leszek, minél közelebb lesz a védés...Gyakran csak 2-3 hetente találkozunk és én akkor is tele vagyok görccsel, feszültséggel, sokszor a szexhez sincs kedvem (még 2-3 hetente sem...:-S ). Félek, hogy eddig bírtuk és a cél előtt esünk össze...hogy szedjem össze magam egy kicsit?


2012. jan. 3. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
először is ki fog melletted tartani ha szeret, úgyis tudja hogy ez neked most egy nehéz időszak. másodszorra pedig próbáld meg az idegeségedet félretenni, kontrorálni ha vele vagy és csak azzal foglalkozz hogy vele lehetsz.
2012. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HJucus válasza:
Ennél komolyabb dolgokat kell majd átvészelnetek a jövőben,ha együtt maradtok!Ha ez is nehezen megy,akkor mi lesz később?!Ha igazán szeretitek egymást nem lehet akadály az egyetem.
2012. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!