Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy kérés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy kérés, hogy ne hirdessük facebookon a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és én nem szeretném kitenni fb-on, hogy kapcsolatban vele, mivel nem is járunk régóta(kb 1,5 hónap), és nem is tartom fontosnak, eddigi kapcsolataimnál sem tettem ki.

Leginkább semmi sem látszik, de ha nagyon akarja, kiteszem hogy kapcsolatban.

Viszont ez nem tartozik minden ismerősömre, aki fontos nekem, úgyis tudja. Miért erőlteti? Túl nagy kérés?


19f 15l


2012. jan. 28. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van,nem tartozik a világra.

20F

2012. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha fontos neked akkor igazán nem oszt nem szoroz :). Tudom írtad te is h kitennéd.

Szerintem meg nem is baj ha kint van mind két félnél mert volt h én is facebookon szereztem barátnőt. De igazából tényleg nincs nagy jelentősége.

20f

2012. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a lány még túl fiatal ahhoz, hogy megértse: nem attól lesz tartós egy kapcsolat, ha kiteszed facebookra.
2012. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell ezt reklámozni, magánügy. Egy 15 éves kislány persze fel akar vágni mások előtt, hogy neki van már barátja. Mintha olyan nagy teljesítmény lenne.

Mi lenne, ha egyáltalán nem is lennétek fenn facebookon? Akkor hova akarná kiírni, hogy kapcsolatban van veled?

Lehet, hogy csak féltékeny és így akarja mellőled elriasztani az esetleges vetélytársait. Ki tudja mi jár a fejében...

2012. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem nagy kérés,de most ha neki fontos akkor neked nem mindegy,hogy kint van-e?:) Idősebb lesz ő se fogja ezt fontosnak tartani .
2012. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mennyire örülök, hogy már nem vagyok része ennek az egész facebook őrületnek.
2012. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha neked annyira nem fontos, akkor nem tök mindegy, hogy kint van vagy nincs. Rakd ki és meglesz az öröme. Ha téged zavar azt hiszem be tudod állítani, hogy a te a datlapodon kik lássák a sztátuszod. Bállítod, hogy csak ő lássa, a többi ismerősöd meg nem fogja.


Szerintem csak nagyon örül, hogy van valakije, én is így voltam, mikor legutóbbi barátnőmmel voltam, gyönyörű volt és azt akartam, hogy mindenki lássa, hogy az én barátnőm.


De ettől függetlenül már én se cserélgetném havonta a sztátuszom, ha úgy adódik. Sőt azóta facebookról is töröltem magam. Hülyeség az egész.

2012. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha neki fontos, miért ne lehetne kinn? Amúgy meg egyértelmű jelzés, és nála se fognak bepróbálkozni, meg jobb esetben nálad se.
2012. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A megoldás: [link]
2012. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nemfogom letörölni, sok dologhoz hasznos, sőt...

Én ésszel használom, így nem vészes.

2012. jan. 28. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!