Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elhagyná a családját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhagyná a családját?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki a gyereke (másik lánytól) születése előtt randira hívott,de volt már új barátnője. A másik lány pedig azért esett teherbe,hogy maga mellett tartsa a fiút. Van rá esély,hogy elhagyja? Tudom,hogy még mindig engem szeret és majd meghal értem..

Légyszives csak rendes válaszokat, és igen,tudom,hogy ezért elítéltek..vszínűleg nem véletlenül.. A babát persze támogatnánk anyagilag!


2012. jan. 9. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe, ha már volt nője, de randira hívott...veled is ezt fogja tenni.
2012. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Macs1209 ***** válasza:
Ilyen emberrel szóba se állnék. És nem, nem itéllek el, csak másként látod a világot, mint a valóság (ezt hivják szerelemnek, vagy ábrándnak, vagy illuziónak részedről).
2012. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én voltam élete legnagyobb szerelme,csak nekem nem kellett AKKOR MÉG,így összejött egy lánnyal és hagyta magát kihasználni. Későm jöttem rá,hogy szeretem és mindennél jobban akarom. Pedig 2évet várt rám.. :(
2012. jan. 9. 19:15
 4/17 Macs1209 ***** válasza:
Ámítsd magad :( Ha tényleg neki is fontos lettél volna, akkor leül, gondolkozik, vár, és nem csap le az első puncira...
2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Áh.. 2év hosszú idő,én meg annyira reménytelen voltam,semmi reményt nem adtam..

Kérlek ne mondjátok,hogy így jártam.. ha úgy gondolod,hogy esélytelen,azt mondd! :)

2012. jan. 9. 19:24
 6/17 Macs1209 ***** válasza:

Magadat ámítod, hogy azt gondolod, hogy megáll a srác melletted.


Már "megcsinált" egy gyereket. Onnantól felelősséggel

tartozna (de nem fog) a gyerek miatt.


Nem azt mondom, hogy esélytelen, hisz akkor te neki egy

biztos punci vagy (amit akkor kap meg amikor akar) ezek

szerint. Ki az a barom, aki azt mondja, hogy köszi, nem.

2012. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
csak tudod a másik lány nem csak úgy esett teherbe ahogy azt gondolod,azt megcsinálta neki,mivel nem védekezett vagy akarta,vagy "pont leszarom" kategóia a csávó,úgysem hallgatsz senkire mert pont az ellenkező válaszokat várod mienkét hülyeségnek látod,de úgy is meg fogod majd látni.
2012. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben,elfogadok én minden választ. Benne van a pakliban,hogy elhagy,de az mindig bennevan.. Sajnos attól félek,hogy velük marad. De akkor legalább tudom,hogy megeszi amit főzött és becsületes. Maga mondta nekem,hogy tönkretette az életét azzal,hogy belemenekült ebbe a kapcsolatba,olyannal akit nem is szeret.
2012. jan. 9. 19:41
 9/17 Macs1209 ***** válasza:
Ezt a pandúrdumát... Elárulnád, hogy hány éves vagy? Csak kiváncsiságból...
2012. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
17
2012. jan. 9. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!