Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék tanácsokat?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal jártunk pár hónapot, szakitottunk, de most egy idő elteltével újra együtt vagyunk. Nagyon jól éreztem magam hogy összejöttünk. Ismerek egy srácot már vagy 12 éve barátok vagyunk, soha semmi nem volt közöttünk, de érzem a nagy vonzódást és egyre jobban, és elkezdtünk egymás iránti érzelmeinkről beszélgetni, és jaj, azthiszem szerelmes lettem belé, de viszont nem tudnám elképzelni vele az együttjárást.De mindig úgy érzem megkell csókolnom, félek, hogy több lesz köztünk, demégis nagyon akarom. Ti ebben a helyzetben mit tennétek? 18/L
2012. jan. 29. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az oka, hogy vele "nem tudnád el képzelni"? én úgy látom nagyon is el tudnád :D
2012. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem tudod elképzelni vele az együttjárást, akkor hagyjad! De akármelyik fiú mellett is döntesz, méltósággal válassz, és hátrálj ki a másik kapcsolatból, ne tarts tűzben egyszerre több vasat! Sok sikert! :)
2012. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!