Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor keressem? Lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor keressem? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
A barátom 7 hónap kapcsolat után szakított velem olyan indokkal hogy szabad akar lenni. Megunta h kapcsolatban van és hogy a saját útját akarja járni. Jó volt a kapcsolatunk, sokat voltunk együtt. Egy héten 3szor együtt aludtunk. De egy idő után tényleg olyanok voltunk mint a testvérek, mintha a kishuga lettem volna. A szexel sose volt baj. Mikor szakított velem én napokig könyörögtem de mondta h ő már eldöntötte. Mostmár 1hónapja nem kerestem. De eszméletlenül hiányzik. Megbeszéltük hogy nyáron randizunk. De én arra gondoltam hogy a tavaszi szünetben /ápr elején/ felhívom hogy átmegyek a cuccaimért. Szerintetek megengedné vagy aztmondaná hogy inkább elküldi egy közös ismerőssel. Ha megengedi akkor ott milyen legyek? Vagy szerintetek így jó? Elöbb gondolom ne keressem. Nagyon szeretem. Ő életem elrsö szerelme nembírom elengedni. :( mi tévő legyek?
2012. jan. 29. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy másik barátot, mert ha ő szabad akar lenni, akkor hadd legyen, menjen jó messzire. Normális, h még nem tudod elengedni, hiszen ő' volt az első szerelmed és még sose szakítottál senkivel. Mindenképpen időre van szükséged, h tovább tudj lépni.
2012. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiverni a fejemből. Most megpróbálom magam lefoglalni különféle dolgokkal: sport, tanulás. És mikor újra látna sokkal önállóbb lennék. Ha nagyon küzdök lehetne esélyem?
2012. jan. 29. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mikor szakított velem én napokig könyörögtem"


Soha ne tegyél ilyet! Ne alázkodj meg, mert saját magadat teszed nevetségessé, ráadásul ez sosem segít a helyzeten, sőt, csak szánalmassá válsz a másik szemében. Ha valakinek könyörögni kell, hogy veled maradjon, akkor boldogan járnál vele tovább? Nem éreznéd úgy, hogy szánalomból van veled? Akkor pedig mi értelme lenne tovább együtt lenni? Idővel úgyis menne tovább.


Természetes, hogy szenvedsz és fáj az elvesztése, de gondolj bele abba is, hogy ha már hét hónap után kihűlt a kapcsolatotok és azt írod, hogy egy idő után olyanok voltatok, mint a testvérek, akkor nem ő az, akire neked szükséged van!

Próbáld magad lefoglalni valamivel, én pl. mindjárt megyek és felpattanok a szobabiciklire, hogy eltereljem a figyelmem (nem szakításról).


Sok sikert kívánok neked és hogy mihamarabb kigyógyulj a fiúból! Meglátod, nagyon sok szerelem vár még rád az életben, csak engedd, hogy bekopogjon ;-)


30/N

2012. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már énis megbántam hogy könyörögtem. Csak akkor nem gondolkoztam tisztán a sokktól.
2012. jan. 29. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Megértem, hogy hirtelen a fájdalom és a csalódás miatt olyan eszközhöz folyamodtál, amit talán már megbántál. De tanulj a hibádból és ne kövesd el még egyszer. Tehát az én válaszom az, hogy hagyd, aki menni akar, azt el kell engedni, mert az érzéseket nem lehet senkire ráerőszakolni.


30/N

2012. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Belém se tudna újra szeretni? Tényleg addig változnék. És nem lehet hogy olyan lenne mintha újra megismerkednénk.
2012. jan. 29. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Ó kedvesem, ha valaki tovább akar lépni, akkor újdonságra vágyik, tehát új nőt szeretne magának. Akármennyit is változnál, már nem kellesz neki. Tudom, hogy ez így nagyon durva, de sajnos így van.

És különben is, miért akarsz valaki más lenni? Csak azért, hogy valakinek megfelelj, aki eldobott magától? Ne tedd!

Lépj túl rajta és rájössz majd, hogy vannak más férfiak is a világon!

Hidd el, ha majd lesz egy új kapcsolatod, akkor majd visszagondolva rájössz, hogy milyen butaságokon gyötörted magad, miután dobtak. Legyen önbecsülésed!


"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse!"

2012. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!