Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem még egyáltalán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem még egyáltalán? Lehet még nála esélyem vagy hagyjam végleg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval volt egy fiú... jól elvoltunk :) sokat beszélgettünk poénkodtunk ...eg idő után többet éreztem iránta mint barátság... aztán találkoztunk személyesen is... az is jól sikerült meg minden... aztán már nem "bírtam tovább" és megkérdeztem tőle h járna-e velem....erre nem adott konkrét választ..."nemtudja eldönteni"... azt utána nem is keresett ...nem beszéltünk ...telefonon se...msnen se... enyhe túlzással kijelenthetem hogy azt sem tudom hogy él-e:| ...Szerintetek? Ez most mi?..Annyi emberség sincs benne hogy elmondja h "mivan"? ... pedig még direkt mondtam neki h ha "nem" et mondd nem lesz sértődés meg ilyenek mert fontos a barátsága...erre meg....
2010. nov. 29. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
paraszt a gyerek -.-
2010. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sz@rik a fejedre ez az igazság...
2010. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!