Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül el engem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel kavargatunk bulikba, de már bulin kívül is. 1héttel ezelőtt 3 hétig minden szombaton elhívott dvd-zni, el is mentem, jól éreztük magunkat egymással. De most 1 hete furcsán kezdett el viselkedni. Nem beszélgetünk olyan jókat mint azelőtt... sőt pénteken volt egy buli, ahol teljesen elkerült, tudta, hogy ott vagyok mégse jött oda hozzám, hanem amikor én bent voltam, ő kiment és így tovább. Egy lány is benne van a képbe, de azt mondta a csaj meg ő is hogy csak barátok, bár nem úgy tűnik, mert találkozgatnak, sőt a lány nála is aludt múltkor. Péntek óta nem is beszélgetünk, sőt amint meglát elkezd sietni, mint hogy köszönnie kelljen. Nem értem miért lehet ez?! 16/L (ő pedig 19/F) Köszönöm előre a válaszokat!:)
2012. jan. 30. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy tűnik idő közben elcsábították

1) Te nem mutattál felé semmi jelet, hogy bejönne neked

2) ő volt bátortalan lépni

2012. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van
2012. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bezony, nyitni kellett volna felé. Te nem tetted meg ezt, megtette helyetted más. Erre mondják az okos emberek a civilizált világokban, hogy szopóka.
2012. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mekkora pancser:D A szexig mindenképp hajtania kellett volna... Aztán miután megvoltál neki, gondolkodhat máson is.
2012. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" Te nem mutattál felé semmi jelet, hogy bejönne neked "


Többször összejöttek! Szerintetek milyen jel kéne??


Szerintem egyszerű a történet: nagyobb hal akadt a horgára, és te pedig már nem kellesz/kellhetsz neki. Ez bántó és bunkó dolog, és ezt ő is tudja. Ezért haragszik önmagára. És hogy ettől az egésztől nyugta legyen, inkább megszakítja veled a kapcsolatot, mintegy besöpörve a problémát a szőnyeg alá. "Ha nem látom, akkor nincs"


Sz@r helyzet, sajnállak érte.

2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazatok lehet, főleg az utolsónak!:(
2012. jan. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!