Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség a igazi nő és a feminista férfiutánzat közt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 14:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Kedves hogyan? !


Gratulálok, felsoroltad az összes ostoba sztereotípiát a feminizmusról. Sajnos sokakban még minidig ezek az előítéletek élnek, életükben nem olvastak még feminista írásokat (vagy ha olvastak is, nem tudták, hogy ez az), és fogalmuk sincs, hogy mit is takar ez a dolog.


Továbbmegyek: Szerintem te feminista gondolkodású ember vagy, és ha egyszer vennéd a fáradságot és elnéznél egy ilyen témájú oldalra (pl. nőkért.hu), akkor rájönnél, hogy nem is olyan hülyeség ám ez, sőt!

2012. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
41%

Pontosan, hogy olvastam feminista írásokat, éppen eleget.

Az is bajok forrása lehet, ha valaki csakis ilyenek olvas.

Sok minden mást is érdemes olvasni a világ átfogóbb és tárgyilagosabb megismeréséért.


Ismerem és gyakran látogatom a mőkért oldalt. A feminizmussal kapcsolatos negatív tapasztalataimat sajnos éppen az ottani eltorzulások megismerésével szereztem.


A feminizmus eredeti céljai tiszteletreméltóak voltak, de amikor az egyenjogúsági törekvések már teljesültek, a mozgalom elkezdte túlpörögni magát.

A mai állapotában hataloméhes, egyoldalúan kirekesztő és férfigyűlölő természetű. Minden össztársadalmi kérdésben, kezdve a környezetszennyezéstől a gazdaság működésének válságáig, kizárólagosan a férfiakat, mint kiszemelt bűnbakokat hibáztatják. Egyedi, magánéleti problémáikért is csakis férfiakat, ráadásul kivételek nélkül az összes férfit okolják. Férfierőszak, férfibónözés? Mi ez, ha nem a törvény által is tiltott kollektív bűnösség elvének alkalmazása? Ráadásul csakis a saját maguk által, a saját céljaik eléréséhez igazított hamisított statiszkikáikkal érvelnek.

Nők talán sohasem erőszakosak? Nem követnek el bűnöket? Ezek miért tagadják a feministák, miért csak a férfiak erőszaka ellen küzdenek? A nők talán nem is emberek, hogy ne követnék el ezek ők is? Vagy talán saját maguk számára egyenesen jogot formálnak ezekre?


Nem elégszik meg a nemekre egyformán, egyenlő feltételekkel vonatkozó törvényekkel, hanem most már a férfiakkal szewmbeni külön női előjogok kikövetelésénék tart. Ez már rég nem az egyenjogúságról szól, a másikat elnyomó hatalmi törekvések dominálnak.


A mai feministák elveinek és törekvéseinek világossá tétele érdekében a szónoklataikba, cikkeikbe érdemes behelyettesíteni bizonyos szavakat.

A nők helyére a "németek", férfiak helyett pedig a "zsidó" kifejezéseket.

Az egyenjogúságra hivatkozó dumáik csak a felültesen figyelő közvélemény megtévesztését szolgálják, de igy a gyengébbek számára is sok minden közérthetőbbé válhat a feministák által leplezendő, de az igazi valójában fajvédő jellegű elképzeléseiről.

2012. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Feminista:

Fehér bőrű emancipált,ki ha én nem tipusú hatalom mániás K.rva.Aki állandóan azzal van elfoglalva milyen az igazi nő,de valójában hiányoznak belőle a feminin jellegek.Irányítani akar,a szájával persze nem a tetteivel,áskálodó személyiség.


Igazi Nő:

Lehetőleg néma.

Jó nagy segge legyen,kis lába és vastag szája.Az se baj,ha néger,sőt.

2013. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez irónia volt?
2013. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15%

Nem,csak sokan nem értik,hogy a jó nő valójában a csendes nő:)

A feministákról meg annyit,hogy nekem van feminista ismerősöm.Olyan ronda volt gyerekkorában,hogy fiúnak nézték.Most sem jobb a helyzet,rövid haj farmer,simatalpú cipő és akkora mint egy felhőkarcoló.Belül pedig megeszi a lelkét a fa.szirigység vagy a sz.arkavarás.

Egy igazi nő nem feminista,egy igazi nő nem nézi le a férfiakat,mert tudja,hogy a legnagyobb öröm az életében a férfi.A feministák lényegében nem férfigyűlölők,hanem magukat utálják,mert nem szeretik őket eléggé a férfiak.

Ahogy Nietzsche mondta:

A férfi boldogsága-Én akarok.

A nő boldogsága-Ő akar.

2013. máj. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egy igazi nő nem feminista,egy igazi nő nem nézi le a férfiakat,mert tudja,hogy a legnagyobb öröm az életében a férfi."


Figyelj én pasi vagyok, de szerintem te egy irgalmatlanul önző, egoista és gyerekes fickó lehetsz. Pontosan illik rád az idézeted. :)

2013. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ok.Ha nem tudnád,az önző férfiak szeretik csak igazán a nőket:)

A feminizmus pedig nagyon negatív hatást ért el a társadalomban.

A férfiaknak kevesebb joga van,mint egy nőknek az iszlám országokat leszámítva a házasság,csak a nőnek jó.Ha elválsz,a gyerek úgy is a nőhöz kerül,mindenféleképpen,nem számít hogy te jobban nevelnéd.Ez a nőnek jár,ez az övé.Egyébként meg,ez a szerepcsere miatt van ennyi homoszexuális,alkoholista,nark­ós,semmit tevő.A teljes egyenjogúság nevében,a nők uralkodnak.Csak szét kell nézni európában,elnyomott férfiak mindenhol,akik az italban keresik a férfiasságukat.....

2013. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Magadból indulsz ki. Nincs itt senki se elnyomva, csak te. Te is csak saját magad nyomod el.
2013. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Azért van pár alkoholista magyarországon.

Én nem vagyok elnyomva.

2013. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!