Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar a párom múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar a párom múltja?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, mindenben megértjük egymást, jól kijövünk. Letisztáztuk mielőtt összejöttünk, hogy felesleges a múltról beszélni, le kell zárni. A kapcsolatot sem kell tartani az exekkel. Ebben én is egyetértettem, de kicsit furcsa volt h így "megállapodtunk". A barátom mellett állandóan új embereket ismertem meg, ugye bekerültem a baráti körébe. Nemrég az egyik szórakozóhelyen leül mellém egy srác, elkezdünk beszélgetni, látásból ismertem már. A barátomra terelődött a szó, mióta vagyunk együtt, stb. Aztán kezdett más irányt venni a beszélgetés: a barátom régebben lefeküdt az ő barátnőjével. Koppantam. "Az én barátom belemászik egy másik kapcsolatba? Ilyen nincs... akkor már értem miért nem szabad beszélni a múltról" ezek jártak a fejemben. Persze nem hittem el mindent amit mondott a srác, megkérdeztem a barátomat, és ő azt mondta, hogy ez nem rám tartozik, pláne nem velem fogja ezeket megbeszélni. Ekkor tudtam h igaz és nem véletlen kellett titkolózni. Azóta a barátom mindennek elhordja azt a srácot, a csajt pedig hevesen k...vázza.

Mit tegyek? 22L


2012. jan. 30. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Nyomozzz.
2012. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Beszélj a barátoddal hosszasan és ha kideül, hogy tényleg ilyen, hogy más lányokkal is kavarhat esetleg melletted, akkor lépni kell gyorsan. Figyelni kell a szokásait stb.
2012. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lehet félreérthetően írtam, de nem csalt meg a barátom, ez régebben történt, csak el lettem csitítva... és semmiről nem tudtam és nem is tudtam volna, ha a srác nem mondja el.
2012. jan. 30. 14:42
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp fogadj fel nyomozót, szólj a terrorelhárításnak, értesítsd az Interpol-t!!!
2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd be a megállapodást! Nem értem, hogy lehet ez kérdés? Ha akkor kérdezgeted, rendben, de ha elfogadtad ezt a feltételt, akkor te vagy az, aki ebben a kapcsolatban, hm. hogy is mondjam, nem akarlak megbántani, nem vagy fer.
2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmit. Kettőn áll a vásár, mikor összejött a másik nőjével, akkor ő független volt, a csaj volt párkapcsolatban, ő hibázott!

Semmit nem tudsz, mi történt.

Mi van, ha a csaj mászott rá a barátodra, mert az ő barátjával nem voltak meg jól? Az meg most próbál bosszút állni.

Nem tudhatod hogyan volt pontosan, sokféle képpen történhetett. Ne ítélkezz, lehet, hogy akkor ez egy helyes-(nek gondolt) döntés volt részéről.

Pláne, ha ő lezárta a múltat, és láthatólag nem is akar hozzá visszatérni.

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem, akkor ez a dolog még azelőtt történt hogy összejöttetek volna. Szóval nem csalt meg.

Ebben az esetben nem értem miért olyan nagy dolog ez. A múltat lezártátok, teljesen jól elvagytok. Mindenki követhetett el hibákat az életében, de mivel ebben a történetben te nem szerepeltél egyétalán nem jogos a kiakadásod.

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 pqpqpq ***** válasza:

Aki keres az talal

szoval ha nem vagytok igy jol akkor nyomozz utanna es minden szarba verd bele az orrod es mar mindjar el fogtok jutni a szakittasig

ha meg jol vagytok igy akkor nyugodj meg mert mindenki tevedhet es az mar a multe,lehet hogy mar reg megbanta es nem hianyzik neki hogy pont az vagja ezt a fejehez akit most szeret

2012. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, amúgy az 5. is kimondta a tutit. Nem kell ilyen megállapodásba belemenni, ha egy ilyen infó miatt felrúgod azt.

Ez olyan, mint a jóban-rosszban. Ott se árt átgondolni a "rosszban" részt is.

2012. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
IJ. Vagy elfogadod vagy szakítasz vele. Nincs sok lehetőséged.
2012. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!