Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak engem zavar ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar ennyire? Vagy jogosan gondolom hogy ez így nem jó? Fiúk lányok ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Srácok titeket zavar ha a barátnőtök egyedül megy el bulizni? Lányok a pasitokat miért nem hívjátok el magatokkal bulizni?

Én mindig hívom a barátnőmet, hogy jöjjön velem.De ő egyszer se kérdezi meg...pedig állítólag szeret.


2010. okt. 30. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Én az előző kapcsolatomban sosem mentem el bulizni a barátom nélkül. Ebből az sült ki, hogy soha nem mentem sehová, és a végén annyira szükségem volt a szabadságra, hogy szakítottunk.

Szerintem nincs gond azzal, ha a párok külön mennek el szórakozni, persze néha menjenek együtt is, de ne mindig!

De ahogy látom, nem nagyon bízol a barátnődben, illetve az érzelmeiben...

2010. okt. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bízok benne, de kitudja, bármi lehet egy bulin....
2010. okt. 30. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Időnként nem árt egy csajos este.
2010. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bízol,de ki tudja bármi lehet egy bulin...tehát nem bízol benne!Egyébként kellenek a csajos esték néha.
2010. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat alapja a bizalom (kellene, hogy legyen). Engem nem zavar, ha egyedül megy bulizni.
2010. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar hogy soha nem kérdezi meg bárhova is megy szórakozni hogy nincs-e kedvem elkísérni.
2010. okt. 30. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
néha kell 1kicsi kikapcsolodas csajos estek de viszont el lehet menni a 2tesben is szorakozni nem feltelenül külön buli!!
2010. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor mond el neki hogy ez rosszul esik neked.
2010. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet úgy gondolja, hogy ha van kedved menni, akkor úgyis szólsz, hogy most te is vele tartanál. De szerintem csak akkor menj, ha pl a többi barátnője is viszi a pasiját.

A gimis osztálytársakkal szoktunk összejárni havonta, és oda nem jöhet egy pasi sem:D Csak mi csajok vagyunk:))

2010. okt. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
te sosem ész el haverokkal kiruccanni a csajod nélkül? tégy úgy te is, és meglátod hogy veled akar e menni anélkül hogy megkérdeznéd, vagy hogy fog reagálni.
2010. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!