Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért van az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért van az, hogy egy férfi minél jobbat akar nektek, minél odaadóbb, segítőkészebb, annál inkább kiszerettek belőle és eldobjátok magatoktól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 15:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
mert általánosítasz
2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Nem az a lényeg, hogy miért van ez. Ez van és kész. Nekünk kell igazodni ehhez. Úgyhogy egy jó tanács, te is kezdj el megváltozni, különben soha a büdös életben nem lesz normális kapcsolatod.
2012. jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Valaki minél kedvesebb az emberrel, annál inkább hálásabnak kellene lennie a másik félnek. Nem Eldobni azt, aki mindent megtenne az emberért. De akkor mégis miért?
2012. jan. 30. 15:21
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan azért, mert nők. A logikátlanság élő példái. (Tisztelet a kivételnek.)
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kellene általánosítani. A párom így volt az előző barátnőjénél (is), mégis megcsalta, de jöttem én... :) mint zsák a foltját, úgy vagyunk egymással. Csak rá kell találni a legjobbra, és minden klappolni fog.
2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
53%
Mert nők... Már az előbb leírtam. A tapasztalat beszél belőlem. Ha rám hallgatsz, akkor megváltozol:)
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Ha tetszel a csajnak, akkor örül ha kedves vagy vele.
2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

Na itt van az a pont, amikor a pasik atesnek a lo tuloldalara es szemetkednek, mert azt gondoljak az a meno es nem a kedvesseg.

En elmagyarazom neked miert is van ez. Szoval a nok tobbsege nem rabszolgat akar maga melle, hanem tarsat. Nem szeretjuk, ha arrol szol a kapcsolat, hogy a pasi folyton kedveskedik meg mindenben igazat ad nekunk, mindenben megerto, meg ha nem is erdemeljuk meg. A pasi azert pasi, hogy kicsit ferfiasabban viselkedjen. Legyen onallo velemenye, tudja mit akar es mi mit akarunk tole. Pl. vannak azok a tipikus folyton kedveskedo meg mindent tulaggodo fiuk, akik pl. szex kozben is ha kell, ha nem kerdezgetik, hogy "kedvesem igy " stb. Nem rosszindulatbol mondom, de ferfira vagyunk, aki biztonsagot nyujt, megerto, de nem mutatja folyton ki azt, hogy a vilagon rajtunk kivul mas nem erdekli.

20 L

2012. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
ismerős helyzet próbáld meg túl tenni magad ezen és kezd el fogadni azt a tényt h az összes nő valszeg ezt fogja veled csinálni, ez tény a csajoknak a bunkó pasik kellenek, próbálkoz meg ezzel........hogy miért??.......mert nők!!
2012. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. ha nem viszi túlzásba, ha nem én vagyok az élete, a hobbija, mindene, akkor csak egyre jobban szeretem ezektől a tulajdonságoktól.
2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!