Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem látnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem látnak a szemüktől? Nem látják, ha mű a haj, szempilla, szemöldök, száj, mell, az egész test vagyonba kerül ők tényleg elhiszik, hogy az a nő így született?

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 19:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mit ellenőriz, nálunk 2x volt és nem kellett közben pelenkázni.

Nekem is van gyerekem.

Saját maga mondta, hogy nem pelenkáz.

3 éves elmúlt a gyereke és mindig nyakig kakás a pelenkában.

2012. jan. 30. 19:53
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem viszont az egyik lány rokonomnál ellenőrizte és ugye megtanította pelenkázni meg hasonlók, és ott igen is mondta h a műköröm az nem való babához!!!


mert véletlenül is megsértheti vele ez az 1-ik legfontosabb!!


egyébként azaz ismerősöd a műkörmös anyuka meg nagy hülye lehet már bocs.

2012. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi baj, aki elviseli, hogy a nője a pénzén élősködik, költi magára, szépítkezik, műmellet csináltat, annak hiába magyaráznám, hogy milyennek kellene lenni egy természetes nőnek. Más ízlés és ízlésficam van mindenkinek.

Én a természetes lányokat szeretem, de nagyon meg tudok nézni egy kikent, kifent plasztik babát is, de pusztán azért, mert érdekes. Hogy ilyen ember is létezik :)

Lehet, hogy egyszer még ki is próbálnám vele a szexet, de hogy egy napig sem viselném el, az biztos.

Finanszírozni meg végképp nem lennék hajlandó.

De mint a technika csodáit megnézem őket. Kicsit szörnyülködve, kicsit mosolyogva, kicsit lesajnálva. De tudom, hogy vannak férfiak, akik csak rájuk vágynak. Egészségükre.

2012. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nem azt mondom h ne törődjön magával a lány! törődjön foglalkozzon a külsejével nagyon is! :)


járjon fodrász, kozmetikus szolárium stb...járjon aerobikra vagy valami laza sportra amitől szép feszes lesz a teste (persze NE kockás)


csak vannak apróbb dolgok amik már túlzás..

2012. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 lila nyuszi ***** válasza:
73%

Nálam sokan hiszik azt, hogy műszempillám van, pedig igazi. *.* Melleimről hinnék, hogy mű. :D


20/N

2012. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!