Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mutatom, hogy én túltettem magam rajta, fog keresni vagy észbe fog kapni, hogy kit veszített el?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de nagyon kéne a véleményetek!


Az van, hogy pár hete szakítottunk barátommal. Sajnos minden nap látjuk egymást buszon, iskolában, így nehezen megy a felejtés részemről. Rövid idő alatt nagyon beleszerettem és megbíztam benne. Megcsalt. Ő ajánlotta fel szünetet, azt mondta, hogy keresni fog. Nem keresett, hát én 2 hét után elhívtam tisztázni az egészet. Nem tudtam meg sokkal többet, hogy mit akar. Majd ma hallottam barátnőmtől, hogy az egyik közös haverjuk mondta neki, hogy nem akar már tőlem semmit. Kicsit lesokkolt, mert elvileg szeret. Most pénteken lesz a suliban farsang, lesz csini ruhám, szépen ki fogom magam sminkelni (még nem látott sminkben csak képről), vállaltam feladatokat. (Tudom, hogy ezek külsőségek... de valahogy kell csábítani is.:D) Vajon ha azt látja majd, hogy én túltettem magam rajta, de meglátja, hogy mit/kit veszített, rájön majd, hogy mekkora hülyeséget csinál most? Így fog keresni?


Köszönöm előre is a normális válaszokat!:) 16/L


2012. jan. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

honnan a tetűből tujuk?

vagy igen, vagy nem...

ha másik csaj van a dologban, akkor nem

2012. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. Ha megcsalt, oka van, amit írtál az jön le, hogy nem vagy neki elég, vagy szimplán nem szeret, vagy egyéb, de tuti nem volt veled neki minden kóser.

2. Szeritnem f.szság ez a szünet, mi értelme őszintén? Az érzéseiden nem kell napot/napokat gondolkodni, hiszen belülről jön, ez nem matek.

3. Keresni max. azért fog, hogy keféljetek, másért nem.


Sőt amondó vagyok, hogy ha mondta is, xy nak, nem akar tőled semmit már, akkor még úgy sem fogja érdekelni, hogy kit veszített el, maximum akkor, mikor kifog egy olyan lányt, aki vele ugyanezt a szitut eljátsza. :)

2012. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Részegen csalt meg, ő sem emlékszik szinte semmire. Tényleg szeretett, éreztem, míg együtt voltunk. Miután szakítottunk még utána is hallottam vissza, hogy mennyire szégyelli magát és még mindig szeret. Azért köszönöm a válaszokat. Egyébként nem haragban váltunk el...:)
2012. jan. 31. 18:14
 4/5 A kérdező kommentje:
(Így zárójelben megjegyzem, hogy nem volt még köztünk szex.)
2012. jan. 31. 20:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok még, de én a "részeg voltam bocs" szöveget sose hinném el. Ilyen nincs. Részegen se lesz más ember, csak elengedi magát maximum. Szóval ha megtette, azért tette, mert meg akarta tenni. Szerintem elég reménytelen ez a helyzet, mert ha meg is mondta, hogy már nem akar semmit, akkor nem érdemes, mert csak magadból csinálsz hülyét. Inkább kerüld el messzire, és próbáld elfelejteni. 19/L
2012. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!