Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom, hogy nagyon fura ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nagyon fura ez a kerdes, de azt szeretnem, ha rajonne, hogy mit veszitett, tudnatok segiteni? *tobbi lenn*

Figyelt kérdés

Visszautasitott az egyik srac, nem mondta a szemembe, de nem hajlando azota velem beszelni miota elmondtam neki, hogy tetszik. Es most szeretnem valahogy ereztetni vele, hogy igen is sokat veszitett. Egy suliba jarunk, mint tegyek e cel erdekeben.

Ertelmes valaszokat legyszi...

17L


2010. dec. 22. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Értelmes válasz: Ha nem kezdeményeztél volna, akkor nem égtél volna le. Sehogy. Tudja, hogy tetszik neked, szóval ezt már nem tudod megváltoztatni. Máskor legyél okosabb.
2010. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ertem kedves elso, hogy ez hogy kapcsolodik ahoz, hogy radobbenjen, hogy mit veszitett azzal, hogy nem reagalt?
2010. dec. 22. 15:12
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Neki nem biztos,hogy Te vagy az Ideális Nő! Attól, hogy te magadat nagyra értékeled, Ő még attól lehet lesz@r! Szóval inkább más pasinál bizonyíts,hogy mit NE hagyjon ki!
2010. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Éreztesd vele, hogy csak ő kell neked. Csakis ő. Ha ez nem hat, akkor hagyd.
2010. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Ego+ riadó... Mármint, nem beszólni szeretnék ezzel. Lehet, hogy a srác mást keres egy lányban, mint amilyennek téged ismer. És ezesetben nem veszített. Ha konkrétan érezteti veled, hogy nem kellesz neki, akkor lépj tovább, és pont.


A bosszúhadjárattal csak magadat járatod le előtte, és még kevésbé sem fog rád vágyni...

2010. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mindig jo viszonyban voltunk, es tobbszor is ereztette vele, hogy tetszek neki, es lenyegeben azert mondtam meg neki.... De o pont ugy viselkedik velem, mit mielott elmondtam volna neki... Ugyanugy koszon, csak mar nem hajlando velem beszelni se szemelyesen se msn-en...
2010. dec. 22. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd észre.

Ne pedálozz!


Mivel emberből van, kárörvendést érezne ha esedeznél neki, ha sirnál neki vagy elötte.

Mivel Ő is csak ember, akármilyen jó ember, élvezné ha látja h sza*ul vagy.

Légy a barátaiddal, járkálj másik fiuval, de ne lássa rajtad hogy szrul vagy.

Ezzel érheted el a legtöbbet.

Ja és msnen még csak vissza se irj neki!

Én volt akit kidobtam ugyanigy hogy nem is jártam vele, és ahogy láttam hogy lesza*ja felkerestem és ő zavart el.

bántam is, mivel iwiről is kizárt tehát nem küldhetek neki levelet sem.

25F

2010. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Moszuke ***** válasza:
79%

SZERINTEM, csak havercsaj voltál neki.. magyarul:


nem vagy vonzó számára, csak jó volt veled beszélgetni, de most ezt elbasztad azzal, hogy bepróbálkoztál...


velem is megesett már hasonló.. volt egy lány aki barátnak tekintett én meg félreértettem a dolgokat, bepróbálkoztam nála, ő visszautasított aztán azóta kicsit más lett a kapcsolatunk.. hetekig alig szóltunk egymáshoz

de aztán most hogy már ez a atomrobbanás utáni felhő kezd eloszlani már megint kezdünk dumálgatni... de most már mindketten csak barátként nézünk a másikra.

22/f


és.. nos igen.. egy csöppet el vagy telve magadtól... szerintem a srác nem vesztett semmit már ne haragudj...:)

2010. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

15:31!

Szerinted, akkor hi5, iwiw, mindenhonnan tiltsam le, se msn, semmi. De ha talakozok vele, koszonjek neki, vagy eszre se vegyem?

2010. dec. 22. 15:35
 10/17 A kérdező kommentje:

15:33!

HA ay normalis dolog egy baratsagba, hogy 2 honap ismerettseg utan mar olelgetjuk a csajt meg puszilgatjuk, akkor igazad van...

Es nem, nem vagyok magamtol eltelve, csak tobb ismerosom mondta, hogy ilyen csajt nem fog talalni, mellesleg SOHA nem volt kapcsolata...

2010. dec. 22. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!