Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Csak én vagyok ilyen lúzer?

Figyelt kérdés
Kedves Férfinép! Tudom számtalanszor feltették már a kérdést,de szerintem egyszer sem adtak rá érdemleges választ.Miért nem elég nektek a mai világban,ha valaki tisztességesen és őszintén szeret?Nem lehet azt mondani rám,hogy válogatok,vagy hogy senkinek se adok esélyt,ez baromság,most már annyira lefaragtam az igényeimet,hogy egyetlen kategóriám van:az illető ember legyen.És paff neki,még így se találok senki érdemeset,akit szerethetnék,akibe szerelmes lehetek,és viszontszeret.Nem vagyok bombanő,nincsen 170-es IQ-m se,csak szívem van.
2012. jan. 30. 22:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezer válasz érkezik az ön számára. Betöltés folyamatban:
2012. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel csak én a lány páromat keresem


20F

2012. jan. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

majd eljön a te időd is, ugyan úgy ahogy egyszer az enyém is elfog jönni.

rosszabb ha agyalsz ezen.

nyugodj bele, majd csak jön valaki, addig pedig művelődj, érj, okosodj és tanulj.....én is ezt teszem.

2012. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet és megmondom mi a baj. Elmondom, számomra nem létezik csúnya lány, viszont senki sem tökéletes.
2012. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Kép kell az igazság kiderítéséhez.
2012. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
ez velem is így van de én már arról is letettem hogy ember legyen nem hogy egy normális nő
2012. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
képet nekem is küldhetsz.
2012. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem folyton ezen agyalni,de úgy nehéz,ha folyton kézen fogva járó,egymást nyaldosó embereket látok..meg mindenhol ez megy,a tévében és a rádióban is folyik a nyál,egy rohadt szakkönyvet se tudok úgy elolvasni,hogy ne legyen benne szó szerelemről vagy egyebekről.Ja egyébként lány vagyok.(Bár ennek sosem élveztem az előnyét,de ez khm..részletkérdés XD)
2012. jan. 30. 22:59
 9/33 anonim ***** válasza:
ezt hívják természetes szelekciónak
2012. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Facebook profiloldal megfelel?Sokan vagytok,ti,képkérők.. :D

Ja,és félreértés ne essék,nem reklámozni akarom magam,vagy az önbizalmam tuningolni,egyszerűen csak elkeseredett vagyok.

[link]

2012. jan. 30. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!