Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarna egy népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarna egy népszerű srác, egy lúzer csajjal járni?

Figyelt kérdés

Nem értem minek jött velem össze, ő tök menőnek számít a suliban, én meg csak a vesztesekkel lógok.


Kezdek félni attól, hogy csak fogadásból jött velem össze, vagy nem tudom, de ő egy álompasi, én meg egy nyomorék vagyok, akit mindenki csak "leköpköd".


Viszont amióta Vele vagyok én is valakinek érzem magam, ami eddig nem volt meg. Meg mondta, hogy minek barátkozom tök nyomorék emberekkel, amikor én nem vagyok az, de közben meg nem tudom........:(


Valami ötlet? :/


2011. dec. 4. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

De most komolyan. Ennyire szánalmasnak nézed magad?

Légszíves fejtsd már ki bővebben, hogy mégis miért nézed magad lúzer sz@rdarabnak, mert felettébb érdekelne.

2011. dec. 4. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
túl nagy az ego a barátodna ja és állj ki a barátaidért mert néha a barátok többet érnek mint 1 kapcsolat meg kell neked 1 kis önbizalom :)
2011. dec. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ilyen nyer vagyok, de ha ennyire lenézed magad akkor másoktól mit vársz???? Vagy fogd fel h téged választott és örülj neki, tartsd magad hozzávalónak, vagy felejtsd el az egészet, mert egy pasi se szereti ha a barátnője nonstop szarul érzi magát a bőrében... A barátaidat meg ne cseréld le és ne hanyagold el, mert ha szarba kerülsz akkor csak rájuk számíthatsz.


21/L

2011. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Meg mondta, hogy minek barátkozom tök nyomorék emberekkel, amikor én nem vagyok az, de közben meg nem tudom..."


Hát, babám, meg is érdemled ezt a menő, A/4-es mélységű srácot, ha annyira sekélyesek a kapcsolataid, hogy büntetlenül leszólhatja, nyomoréknak nevezheti azokat, akiket te a barátaidnak nevezel. :)


Olvasd el Jodi Picoult-tól a 19 percet, rád fér.

Ne félj tőle, amellett, hogy tanulságos, nagyon szórakoztató és lebilincselő is, nem fogja megerőltetni a kis agyadat.


Tényleg lúzer vagy, de a stílusod alapján a korodra következtetve vszeg még bőven van időd kinőni ezt és megtanulni józanul gondolkodni. Remélem, ehhez a nagymenő pasid is hozzásegít majd.

2012. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!