Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éljem túl, hogy mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl, hogy mással van életem szerelme? Hogy tudok felejteni? SOS

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom, mit csináljak. Már négy hónapja szakítottunk, de most megtudtam, hogy van neki valakije. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy most mást szeret úgy ahogy egykor engem. Nekem ő volt a tökéletes. Én nem tudok mással ismerkedni, mert még a gondolattól is rosszul vagyok. Azt mondja, hogy szeret engem, de mi nem tudunk együtt élni, ez a másik nő jobban illik hozzá.

Lehet itt még tenni valamit? :(


2012. jan. 30. 23:20
 1/7 lila nyuszi ***** válasza:
Csak engedd el, minden addig tart ameddig jó, most nem hiszed el, de lehet jobbat találsz nála.
2012. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dobd a másik nőt a liftaknába XD, (csak vicc volt)


Engedd őt el, had éljen azzal akivel jónak látja.

2012. jan. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy mély levegőt és sz*rd le
2012. jan. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a munkák miatt nap mint nap találkozom vele. Így még nehezebb felejteni.
2012. jan. 30. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik nap sírd tele a párnádat és fordulj be magadba, de holnaptol, hallgasd a kedvenc zenéidet, menj el bulizni, lógj a barátokkal, teljes mértékben fogalmazódjon meg benned hogy egyén vagy és mindig fel tudsz állni, csak magadra számíthatsz, és meg is teszel mindent azért hogy ne süllyedj el, eleinte nehéz, de idővel rájössz hogy így minden probléma felett el tudsz siklani anélkül hogy túlságosan mély nyomot hagyna. Tegyed mindennek az ellenkezőjét amit éppen tennél, élj a pillanatnak, érezd magad szabadnak! ! ! NE ŐRÖLD MAGAD ! !

Ha már megtanultad átlátni és mérlegelni a saját helyzetedet rájössz hogy nem hülyeséget beszélek, és tapasztalatból mondom, ettől a pillanattól fogva élj 2x olyan jól ahogy eddig tetted!

2012. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
GHB
2012. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
????
2012. jan. 31. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!