Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sírva fakad a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sírva fakad a barátnőm értem, akkor tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, de sajnos az egyik haverom nagyon megégette magát ezzel ,ott is sírt a barátnője miatta, aztán meg jól megcsalta, és kihasználta a haveromat.

Majdnem szakítottunk a barátnőmmel, úgy is volt, hogy már szétmegyünk végleg (6 hónap után), aztán a nyakamba borult, és sírt, zokogott, hogy nem akar elveszíteni engem...

nembírtam ki és én is sírtam miatta, és csak azt hajtogattam, hogy én sem, én sem én sem...

megbeszéltük, hogy változtatunk dolgokon, hogy javuljon a kapcsolatunk.

Nem ez az első eset mikor ilyen sírva fakad, volt már rá példa. Természetesen nekem sem ez az első könnyezésem miatta, érte.

Távkapcsolat, és pedig már elég idősek vagyunk ehhez szerintem, néha tényleg felmerül bennem, hogy nem szeret, vagy nem annyira, csak megjátsza, mert valamiért még vonzódik hozzám, ha másból nem, megszoksából....


23/F

20/L


2012. jan. 31. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Amúgy nem mondom, h nem szeret, azt neked kell érezned.
2012. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h csak egy jó színésznő, ahogy barátod barátnője is.
2012. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Az Én barátnöm is sírva fakadt amikor ki akartam tenni, mert sorban jöttek neki az smsek, e-mailek, hívások más pasiktól.

Jött a szokásos, "Te vagy a legfontosabb, így szeretlek úgy szeretlek...." a házunk elött várt órákat a kapuban, naponta legalább 20 smst küldött, hogy ne hagyjam el...


Hülye voltam, megbocsájtottam, majd rá 2 hónapra egyik napról a másikra "kiszeretett" belölem.


Szóval menekülj.

2012. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Olyan szép kis sakkbábúja vagy. Nincs kizárva,hogy szeret de én inkább az ellentettjére tenném a voksom.


Ez a sírás is csak egy fokkal "jobb" mint az öngyilkossággal fenyegetőzés.

2012. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

de miért játsza meg? nemértem...

pikk pakk találna nálam jobb, meg valami gazdag fószert is, akinek van kocsija, van pénze, minden....

akor miért van velem ,és csinálja ezeket, ha nemszeret már??

2012. jan. 31. 09:45
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 09:36 vagyok.


Az enyém "pikk pakk" 2 hónapon belül talált magának egy gazdag fószert.... hidd el, észre sem veszed milyen gyorsan eltelik az az idö.

Ha ló nincs jó a szamár is effekt volt...

2012. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egyenlőre bízok benne...most nagyon meglepett ezzel, és elmodhatatlanul jólesett!...
2012. jan. 31. 09:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Bízhatsz benne de ne túlságasosan végén nagyot koppanhatsz
2012. jan. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyenlőre a bérgyilkos fog darabolni miután elás az erdőben.

a szó, amit keresel az az egyelőre.


De a szöveget loptam én is:)

2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na javítok: mielőtt
2012. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!