Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak úgy érzem nem szeret és szakítani akar, arra vár h én mondjam ki.! De én nagyon szeretem nem bírnám elengedni ha csak arra gondolok hogy vége lesz sírva fakadok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:

beszélgess el vele, hogy így van-e, vagy csak esetleg valami(k)ért haragszik, és ezért hidegült el tőled - amit te úgy érzékelsz, hogy nem szeret már.

próbáld vele végig tartani a szemkontaktust, és minden apró rezdülésére figyelj - ha úgy veszed észre, hogy nem mond igazat [pl. mert sajnál, és esetleg nem akarja elmondani, hogy ténylegnem...], akkor figyelmeztesd. ha kimondaná, akkor fogadd el, és bőgd ki magad otthon, vagy valaki vállán.

2009. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a baj az hogy már beszlgetni se tudunk ilyen dolgokról

mindig elneveti vagy tereli a szót...

akkor ezt vegyem úgy h mondjam ki h vége?

2009. okt. 9. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne. MOnd meg neki, hogy most komolyan beszélni akarsz vele.. Vagy ha ez nem megy, ilyen kis édesen panaszkodva mond el, hogy mit gondolsz.. Hogy úgy érzed, szakítani akar.. És ugye nem jól gondolod?.. Mond ki amit érzel, a kétejeidet is!
2009. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de ha kimondom mit érzek ő azt mondja h szeret de az előző pillantban meg azt mondta h már nem úgy szeretlek mint régen

ha meg kedvesen beszélek vele akkor úgy veszem észre h csak sajnál

2009. okt. 9. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

próbálj meg erőt venni magadon, állj elé, és teljesen komoly arccal, és komly hangon mondd meg neki, hogy márpedig te halálkomolyan akarsz vele beszélni, és kérd meg szépen, hogy ne röhögjön közben. ezekután szintén komolyan mondd el neki, hogy mi bánt. lehetőleg ne pityorogj közben, mert akkor szinte biztos, hogy megint előjön a sajnálat... már ha az van...

2009. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húgom egy fél napot végigsírt, amikor a barátja azt mondta neki, hogy már nem úgy szereti mint az elején.

Mint kiderült a fiú azt akarta mondani ezzel, hogy már nem csak szereti, hanem többet is érez. :P


Beszéld már meg vele. Még mindig jobb ha tudod mi a helyzet, mint itt bizonytalanságodban, kétségbeesve pityeregni.

2009. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

sokkal jobb érzés ha valaki akit még nem is ismersz legalább meghallgat vagy elmondja a véleményét

tudom mit fogok csinálni

2009. okt. 9. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!