Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő egy ennyire elvakult barátnővel?

Figyelt kérdés

Barátnőmet még szeptemberben megverte a barátja, aki épp be volt piálva kiverte 2 fogát is... Feljelentést nem tett, mert teljesen elvakultan szerette őt. Aztán eltelt 1-2 hét és összejött egy másik fiúval a munkahelyén, aki sokkal jobb fej volt, mint az, aki megverte. Vele csak annyi volt a gondja, hogy "tapadós" volt, folyton vele akart lenni. A barátnőm azonban rájött, hogy még mindig az exét szereti, aki megverte. Viszont az exe, meg ravasz módon "visszaédesgette". Tudni kell hogy ennek az ex-nek van 3 gyerek, és a barátnőm nagyon szereti a gyerekeit és "fogadott anyuknak" tekintik szinte. A pasinak sajnos sikerült megint visszacsábítani őt. Először a gyerekekkel, utána úgy, hogy a barátnőm visszament hozzá. Most meg ez a pasi Londonba ment ki hogy munkát találjon, de ezzel nem ért véget a kapcsolatuk. A barátnőmet most skypeon keresztül hülyíti a szövegével, továbbá a barátnőm a fizetését ennek gyökérnek küldi ki fontban. És a legújabb, hogy a barátaival már szoba sem áll. Nagyon reménytelennek látom a helyzetet.

24/L


2012. jan. 31. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne a teendő? Semmi. A hülye ember a saját kárán tanul, úgy látszik, hogy ő teljesen gyökér, mert még a sajátján sem. Vannak ilyen áldozat típusok, kész.
2012. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó, erre csak annyit tudok mondani, hogy aki ennyire h.ülye, az megérdemli. Sajnálom, nem szemétkedni akarok de a barátnőd egy idióta és csak magának köszönheti...
2012. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
wow, egy igazi mazochista :S
2012. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éves a barátnőd?
2012. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
25 éves, egyáltalán nem sértődtem meg sajnos én is egyre inkább ilyennek látom. :S
2012. jan. 31. 13:30
 6/12 anonim ***** válasza:
már felnőtt nő....sajnos nincs mit tenni...aki hülye az haljon meg.
2012. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég...Hhát szerintem itt az ideje beismerned,hogy vannak olyanok,akiken nem lehet segíteni.Azzal, hogy ennyire próbálnád jobb belátásra bírni,illetve szeretnéd, hogy felfogja a dolgaid,csak a saját energiád pazarlod...Én a helyedben távoltartanám magam tőle :(

Bocs, hogy ezt mondom..

24N

2012. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
dolgaid helyett dolgait-ot akartam írni.
2012. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki úgy b@ssza el az életét ahogy akarja.
2012. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos terhes.
2012. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!