Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van kiakadva az asszony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papprealise kérdése:

Miért van kiakadva az asszony, egy olyan hitelkártya miatt, amiről nem tudott?

Figyelt kérdés
Lányok! Komolyan érdekel. Árulja el valaki, miért olyan nagy probléma, ha van egy hitelkártyám, amiről a párom nem tudott. (180-at levettem róla.) Megtudta, és ki van, hogy megbízhatatlan vagyok, meg stb... Tudni kell, hogy nem neki kell fizetnie, nincs vele semmi dolga. Miért ilyen kardinális probléma ez?!!
2012. jan. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
mert házasok vagytok és ezzel titkolsz előle valamit. Amit a nők nem szeretnek egy kapcsolatban.
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert biztos valami másik nöre költöd azt a pénzt.
2012. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem azért van kiakadva, hogy neked kártyád van. Csak tudod ahogy a férfiak úgy a nők is elvárják egy kapcsolatban, hogy mindent elmondj neki.

Egy kapcsolat alapja az őszinteség és a bizalom, ha ez nincs meg akkor...

2012. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hmmm hü lye kérdés ez, a párod a szerelmed miért titkolsz előtte el bármit is?
2012. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Ne foglalkozz vele. Ő baja ha ilyen semmiségen kiakad. Jogod van neked is ahhoz hogy legyenek dolgaid amiről ő nem tud, neki is tuti van.
2012. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Ja..pl te meg nem tudsz a szeretőjéről.. minek tudnod, nem te tartod el.Neked sincs semmi dogod vele. Ugye nem akadsz ki? :D
2012. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem bízol a feleségedben?

Gratulálok! Te vagy 2012 Mintaférje!


Ha az én férjemről derülne ki ugyan ez, óriásit csalódnék benne!

Arra gondolnék nem bízik bennem, vagy esetleg más nőkre/nőre kell a "dugi" pénz.


Nagyobb gondok vannak veled, ha nem érted meg, hogy miért esett rosszul a feleségednek!


Fordított esetben te mit szólnál hozzá? Erre nagyon kíváncsi vagyok!

2012. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!