Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom még egy légyre is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még egy légyre is féltékeny. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretem de néha már nagyon sok belőle.Van 2 hozzám évek óta nagyon közel álló fiúbarátom, akiket ő is ismer,csak velük szoktam beszélgetni mert egyszerűen nem érdekel más..Ez nem is zavarja a barátomat,de ezen kivül minden ami köztem és valami fiú között "történik" (rámnéz valaki az utcán,ránézek valakire a szórakozóhelyen stb..)Nekem tényleg csak ő létezik,és az embereket amúgy is lesz*rom sose nézem őket az utcán,fiúkat,szándékosan főleg mellette még úgy se..De ha véletlenül 1mpre ránézek valakire már féltékeny.. A kapcsolatunk elején tudta a facebook jelszavam is,de megváltoztattam mert még azokat a beszélgetéseket is elolvasta amit a barátnőimmel beszéltem +én se tudtam az övét..Persze ebből is világháború lett.Ha nem írok neki vissza facebookon 2mp múlva már kitör a hisztirohama.Hétvégén voltunk egy beülős helyen velem szembe ment el egy fiú ránéztem már szólt is hogy "tetszik?"


és ami a legdurvább..szoktunk játszani többfős netes játékokon mikor ő otthon van én pedig itthon.a játékon belül van chat ablak.A játékban a barátom én és egy ismeretlen játszott.A barátom le van tiltva x napig a chatről mert csúnyán beszélt.Irt az ismeretlen hogy sziasztok,visszaírtam szia.megkérdezte a koromat irtam hogy lényegtelen.irta hogy de miért nem mondom el,nem irtam vissza,és erre megsértődött a barátom:D hogy én milyen jól el voltam ezzel a "gyökérrel" meg akkor beszélgessek vele,hagy is minket,ki is lép a játékból,játsszak akkor vele stb..Az ilyen dolgokból több ÓRÁS veszekedést csinál..Néha besokallok már.. mit csináljak?


2012. jan. 31. 16:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja kihagytam hogy persze a féltékenységi rohamainak minden alkalommal hangot is ad és képes egy "véletlen összenézésért" órákat veszekedni:)
2012. jan. 31. 16:28
 2/14 anonim ***** válasza:
Hordjál magaddal Chemotoxot vagy hagyd el a hülyegyereket.
2012. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A barátod mentálisan nem 100%, a tulajdonának tekint téged. Nem szívesen mondom ezt, de szabadulj meg tőle, mert tönkreteszi az életed.
2012. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Óójajj :(


Túlzott módon féltékeny a barátod... nagyon sok ember ilyen sajnos, javarészt önértékelési problémák miatt / korábbi csalódások miatt...


Nem tudsz mit kezdeni.. próbáld vele megbeszélni, hogy te nagyon szereted, de az egész kapcsolatotokat alá fogja ásni a féltékenykedése, mert mindent elront...


Hidd el, tudom, miről beszélek, én is ilyen voltam... nagyon (!!) nehezen sikerült megváltoznom, és rengeteg dolgot bántam meg utólag... de akkor már hiába...


23/F

2012. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:DD ez aranyos volt:)


az a baj,hogy alapjáraton szeretjük egymást,és jól kijövünk,csak amikor rátör ez a roham..(jó esetbe csak 2-3naponta) vége mindennek..Holott teljesen alaptalanul minden ismerősünk mondja hogy mennyire látszik rajtam hoyg nem érdekel más stb,de hiába...

2012. jan. 31. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
szakíts vele... Egy idő után úgyis az lesz... Így nagyon nehéz egy kapcsolatot fent tartani.
2012. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
de ha leszarná kivel vagy akkor meg itt sírnál hogy biztos nem szeret
2012. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ismerős az én pasim detto ilyen még az öltözködésbe is beleszól hol ott én egyáltalán nem vagyok kihívó ha kicsit sápadt vagyok és nincs színem esetleg gyengén kifestem magam akkor is az van h kinek akarok tetszeni, szóval egyszerűen csak ne hagyd rá vágj vissza erre mindig csak azt szoktam mondani , - " Nem veled lennék ha más tetszene és másokat nézegetnék hanem velük lennék és másokat nézegetnék ..." ja és nekem törölnöm kellet a fészem mert hogy neki sincs és hogy én ott tuti a pasikat nézegetem nem kell a feszültség de lehet én is buta vagyok és sorstársak mert túlságosan szeretjük őket...
2012. jan. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek 16:50 sajnálom hogy nem érted mit irok:)
2012. jan. 31. 17:29
 10/14 Vérgibbon ***** válasza:
Ahogy mások is írták hagyd ott azt a pancsert. Előbb utóbb nem csak veszekedni fog hanem kitapossa a beledet egy féltékenységi rohamában. Tudom mert a bátyámat nemegyszer kellett lerángatnom a sógórnőmről. Az sem érdekelte, hogy terhes. Ütötte ahol érte.
2012. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!