Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, ha hosszú lesz, de inkább részletesen írom, mert elég komplex ügy. Szóval.

2 éve járok egyetemre, és még a gólyatárborban megismertem egy nagyon szép, kedves, normális csajt (akkor is volt barátja, és még mindig együtt vannak.), de ez számomra ez csak később derült ki, mert én, bevallom őszintén, elsőre elég sztereotip módon a ,,plázacica" kat.-ba soroltam be. Nem is beszélgettünk sokat, és amikor mégis, akkor is inkább csipkelődő volt a hangnem. Utána az egyetem első évében megmaradtunk a ,,Szia, hogy vagy" szinten, esetleg face-n beszéltünk hébe-hóba. Aztán egy kis ,,nézetütközés" miatt összevesztünk, és ő letiltott, majd jó ideig (legalább fél év) egy szót sem váltottunk. Aztán ő visszavett (mint később elmondta, azért, mert nem haragtartó) és elkezdtünk újra dumálni, és ekkor derült ki, mennyi közös van bennünk (érdeklődés, stb.) Most ősszel vetettem fel az ötletet neki, hogy elmehetnénk egyszer meginni egy sört suli után. Ez meg is történt, jól éreztük magunkat, sőt, az első találkozás után ő mondta, hogy menjünk még, mert ő jól érezte magát. Azóta többször is találkoztunk, és mindig jól telt az együtt töltött idő. Múlt héten elhívtam biliárdozni, igent mondott, és azt,hogy még beszélünk pontosítás miatt. Ehhez képest nem írt, és így nem is lett a dologból semmi. Azóta nem keres, pedig mindig fenn van face-n. És akkor a kérdések.


Szerintetek valójában mit akarhat? Azért érdekes a dolog, mert ugye van barátja... én ezért is nem akarok rá komolyabban nyomulni (barátaim, ismerőseim szerint ezt rosszul teszem.) , ráadásul a múlt heti program is füstbe ment, hisz nem írt... én úgy vagyok vele, hogy hagynom kéne a dolgot. Ezt főleg azért gondoltam így eddig, mert ugye pasija van... akiről viszont azóta kiderült, hogy nem feltétlenül tisztességes... :S Szóval, szerintetek mi lenne a helyes lépés az egész ügyben?


Köszönöm, hogy végigolvastátok, és bármilyen, a témába vágó véleményt szívesen fogadok, de kérek mindenkit, hogy kulturált formában! :)


2012. jan. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha boldogok együtt, akkor természetesen nem. De amennyiben a srácról tudsz valamit amit elmismásol van esélyed. De legyen első a barátság, az a bizti
2012. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer szakítottak az tuti... de ezt meg nem akarom, hogy így ,,révbe" érni, hogy felhasználok egy kvázi véletlenül a birtokomba jutott információt...
2012. jan. 31. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor várj, egyszer minden szennyes kiderül, csak adj neki egy kis időt és addig is maradj a barátja. Ha szakítás lesz a vége akkor kell majd neki egy -két jó barát. Amiből talán több is lehet...

(első)

2012. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így viszont nehéz lesz ,,barátkozni" hogy nem keres... és mondom, mintha elvágták volna a szalagot 1 héttel ezelőtt óta. De köszönöm a választ! :) Várom mások véleményét is :)
2012. jan. 31. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam már én is hasonló helyzetben, mint a "kiszemelt".:)Egy csomó ideig mellőztem a pasit, aki tetszett, mert úgy éreztem, hogy kezdek valamit érezni iránta és féltettem a kapcsolatomat.Nem bírtam olyan sokáig, úgyhogy ráírtam. (L/18)
2012. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!