Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én csak olyannal szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak olyannal szeretek csókolózni aki iránt érzek valamit, ez ciki? 17/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is csak olyannal szeretek. szerintem abszolút nem ciki. de leszarom ha esetleg bárki úgy gondolja, hogy az. tégy így te is. 18/L
2012. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, mert csak a ribancok smárolnak 2 perc után, de te így nem vagy az.
2012. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki, bárcsak mindenki ilyen lenne
2012. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, én is így vagyok, mással képtelen lennék. Ez így normális, aki szerint nem, azzal van a baj.
2012. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja bocs, F vagy

A lényeg, hogy az a normális.

2012. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én puszit is csak annak adok,akivel komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni:P
2012. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aaaaa fakom kivan ezekkal a hu*e kerdesekkel. " ez normalis? , ez nem gaz?, ez ciki?" aaaaa.. Ennyi szerencsetlent.... Kit erdekel h mit gondolnak masok? Az a ciki amit annak gondolsz. ... Legyen mar egy csepnyi onbizalmad.
2012. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor eszek amikor éhes vagyok, ez cikiiiiiiiiiiii?
2012. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha a másik fél lány akkor minden rendben van.
2012. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Épp elég, ha fizikailag/biológiailag vonz, és azt érzed. Az elsőt tényleg jobb olyannal, aki iránt valamilyen érzéseket táplálsz (én is tudatosan kivártam), de utána tök jó néha ismeretlen jócsajokkal smárolni buliban, nincs abban semmi rossz (az egyik ilyen kalandból lett a jelenlegi barátnőm egyébként). 21f
2012. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!