Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az a kapcsolat mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a kapcsolat mikor az egyik fél önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

nincs sok értelme. főleg ha a srác ilyen


személyes tapasztalat érdekel

köszi


2012. jan. 31. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg is válaszoltad a kérdésed? De király vagy...

Nekünk már semmi dolgunk. Megyek is aludni.

2012. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ilyenkor az önbizalomhiányos felen uralkodni kezd a másik. Innentől kezdve nem lesz jó kapcsolat.

Rendbet kell tenni a fejében és után kapcsolatot kezdeni. Én is ilyen voltam, sok munkával de leküzdöttem.

2012. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jaja, én is most megragadok minden lehetőséget ami növelheti, de nap mint nap érnek hatások ami csökkenti


hogyan érted el hogy növekedjen?

2012. jan. 31. 23:05
 4/9 Macs1209 ***** válasza:
Önbizalomhiány kiváltó okát kell kezelni, és megszüntetni. Ennyi a titka. Kapcsolatban pedig, a másik fél tudja ezt leginkább megoldani :)
2012. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányos folyton féltékenykedik, nem engedi el a párját sehova nehogy probálkozzanak nála. Átnézi az smseket, híváslitát, netes profilokat. Megcsalással gyanúsít, kalitkába zár.

Ezekkel csak annyit ér el,hogy elüldözi magától a párját.

2012. jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eljutottam egy olyan pontra ahonnan két út vezetett. Vagy rengeteg munkával rendet teszek magamban vagy végetvetek mindennek. Innen már nem létezik más lehetőség.

Nekem sokat segített, hogy kivonultam a világból. Átmentem levelező tagozatra az egyetemen és olyan munkákat vállaltam ahol egyedül voltam. Így kitudtam zárni mindent és átgondolni a dolgokat. Megkerestem azokat a pontokat az életemben ahol sérült az önbizalmam és ezzel elkezdtem feldolgozni a dolgokat. Ezenkívül ott álltam 21 évesen és rájöttem, hogy nem akarom úgy leélni az életem ahogy eddig tettem. Ha ezt tényleg komolyan gondolja az ember hatalmas erőt ad. Aztán amikor elég erősnek éreztem magam fokozatosan visszatértem a világba. Elsőre nem sikerült. Második alkalommal direkt "sokkoltam" magam tehát olyan dolgokat csináltam amire korábban gondolni se bírtam. Ez nagyon hatásos volt. Úgy voltam vele ha ezt megcsinálom a többi már semmiség.

2012. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tevetke ***** válasza:

Én is ilyen voltam, mondjuk nálam ez már olyan dolgokkal társult, hogy végül segítséget kértem egy szakember személyében. Igazából a másik fél nem is saját magától kezd el uralkodni (legalábbis ha normális). Nekem speciel azt mondta a pszichiáter, hogy saját magamat rendeltem alá...

Érdekes, amit itt írt valaki, hogy teljesen egyedül volt és így tett rendet a fejében. Nekem pont fordítva volt... Egyke vagyok és az önbizalomhiány is nagyban közrejátszott abban, hogy én sokat voltam egyedül, szerettem egyedül lenni, nyugiban... Engem pont az zökkentett ki ebből az önbizalomhiányos állapotból, hogy elkezdtem tök sok helyre járni, szórakozni is meg hobbi végett is. Olyan dolgokat kezdtem el csinálni, amik tetszenek, érdekelnek és a sikerélmény meg a többiek elismerése nagyban hozzájárult az önbizalmam helyrebillentéséhez. Hasznosnak éreztem magam és tudtam, hogy most már bármikor tudok változtatni magamon meg ezen a mélabús állapotomon. (Persze előtte tényleg érdemes átgondolni, mit is szeretnél kezdeni magaddal, mi érdekel, mit szeretnél elérni.)

2012. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kissé önbizalomhiányos vagyok, de már sokkal kevésbé, mint 2 évvel ezelőtt. lett egy kapcsolatom, ami "kihúzott a gödörből", azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben. viszont néha még most is rám törnek a régi dolgok, olyankor a barátom kedvesen helyretesz, és mehet minden tovább. szerintem valakivel sokkal könnyebb, mint egyedül, de a feltétele, hogy teljesen elfogadjon a másik, különben csak még nagyobb önbizalomhiány keletkezik. 23/L
2012. febr. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy itt mennyi sérült ember van?!:/
2012. febr. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!