Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat lezárása után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat lezárása után a közös fényképekkel, egymástól kapott tárgyakkal ki mit tenne? Ez egy nagyon nagy szerelem volt. Eltenni emlékbe? Vagy jobb megsemmisíteni?

Figyelt kérdés
Van egy tárgy amit még neki vettem, de nem adtam még oda. Viszont nekem többet jelent a tárgy. Odaadni másnak nem lehet ilyet szerintem, megsemmisíteni meg nem megy. Gondolkoztam, hogy egy szegény kisgyereknek odaadom had örüljön. De nem megy. Ki mit tenne?
2012. jan. 31. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fényképeket kidobtam, a számítógépről is kitöröltem. A tárgyakat megtartottam. Itt vannak a vitrinben, meg a polcon. Nem zavar az senkit.
2012. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ezzel mindenki máshogyan van. Sokan a legutolsó levelet is elteszik, engem például az sem zavart 15 percnél tovább, hogy a jegygyűrűm a tenger mélyén hagytam.
2012. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tegyél el mindent emlékbe, mert később lehet meg fogod bánni, ha kidobod. Ki tudja talán lesz még ebből a szerelemből valami...
2012. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én például össze szedtem mindent egy szemetes zsákba...és be raktam egy olyan szekrénybe amit sosem nyitok ki...a tárgyak nem hibásak... a jegyűrűt zaciba adtam és el mentem a pénzből szórakozni egyet... ha már más örömöt nem szolgált a kapcsolat ezt az egyet meg érdemeltnek éreztem... Sok sikert:)
2012. jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mindent elrakok, elzárva valahova addig, amíg később nem a szakítás okozta zaklatott érzések vezetnek, és ha már lehiggadtam, és nem érdekel, akkor akképp teszek a tárgyakkal, ahogy akkor jónak látom.


De eddig majdnem mindent megtartottam, mert szeretem az emlékeket.

2012. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rakd fel vaterára...
2012. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mindent elraktam egy zacskóba és beraktam a szekrényem jó mélyére...szerintem megbánnád ha nem raknád el..
2012. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fényképeket én is töröltem,a tárgyak a vitrin legalján vannak,szinte nem is látom őket,mert a szekrény legalja ami vitrines....
2012. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a fényképeket széttéptem és kidobtam, a számítógépről is töröltem a képeket. A plüssöket például összeszedtem (volt egy rakással), és egy rászoruló családnak adtam. A 3 éves kicsi lányka nagyon örült a plüssmackóknak, és ez engem is boldoggá tett. :)

Az ékszereket pedig visszaadtam az exemnek, mert nem tudnám többé viselni.

2012. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szépen tegyél el mindent egy dobozba,/ Azt is amit vettél neki/ amit felviszel a padlásra,vagy elrakod olyan helyre,ahol nem futsz össze vele nap mint nap.A gépeken lévő gépeket összeszeded,belerakod egy egy mappába amit titkosítasz,tehát az sem lesz a szemed előtt.

Én legalábbis ezt tenném,mert biztosan nem volna szívem megválni ezektől.

2012. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!