Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menyi ideig tart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menyi ideig tart hogy kiverjem a fejembol a volt paromat egy 5 eves kapcsolat utan?

Figyelt kérdés
es joljonne par tipp hogy hogyan, most telt el 2 honap szakitas ota. 23/f
2012. febr. 1. 11:50
 1/8 Tajparaszt ***** válasza:
Addig tart amíg nem lesz másik nőd, Új nő kell, más megoldás nincs.
2012. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-esnek. Ha nem csajozol be nagyon hamar, akkor hosszú, keserves hónapok elé nézel.
2012. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Viszont ha becsajozol úgy, hogy még mindig a másik jár a fejedben, akkor nem tudod teljesen odaadni magad az "új" párodnak. :S

Állítólag a kapcsolatban eltöltött idő fele kell egyedül, hogy az ember túllegyen rajta, de valakinek még így sem megy. :(

2012. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tajparaszt ***** válasza:

Kapcsolatban eltöltött idő fele??? Nehogymár!!!!!!

Nekem 8 éves kapcsolatom volt, fél évvel a vége után már másik nővel voltam és az előző nem érdekelt egyáltalán.

2012. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyelore nem szeretnek mas kapcsolatba keveredni, csak ki szeretnem verni ot a fejembol
2012. febr. 1. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretted és kötődtél hozzá, a "becsajozás" semmit se fog segíteni, csak még jobban fogsz szenvedni, hogy nem vele vagy ha nem csak egy pótlékkal. Ez meg a másikkal szemben is undorító dolog. Nekem fél év múlva lett egyébként csak könnyebb, de teljesen csak úgy lehet túllépni az előzőn, ha újra beleszeretsz valaki másba.
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23 éves vagy előtted vannak a legszebb/legjobb évek:) Még sok nőd lehet:)Még ne bánkódj azon hogy elveszítetted.
2012. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség a becsajozás.Mert ha össze is jösz valakivel és még a régit szereted akkor csak megbántod a csajt.Nekem most ért véget egy több mint 4 éves kapcsolatom,ennek sok oka volt.Azóta van egy új pasija,azt mondta jobb élete van most.3x találkoztunk,elmondta h rossz az élete még mindig,kibeszélte nekem a saját pasiját,mert vele nem merte megbeszélni.Látom rajta h nem tudott még túllépni és h még szeret,de sokminden miatt nem meri megpróbálni újra,és inkább hazudik nekem,miközben tudja h elég ha ránézek.Én még mindig nagyon szeretem,volt párszor h feladtam,de mindig láttam valami reményt és hiszek benne h még együtt leszünk,mondjon bárki bármit,de addig várok rá amig kell,mindenen lehet változtatni csak akarni kell és megmutatni h képes vagy rá.Ha szereted próbáld meg megbeszélni. :)
2012. febr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!