Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékötletek Valentin napra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek Valentin napra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt és valami kézzel készített ajándékkal szeretném meglepni.

Valakinek valami ötlet?


22/F


2012. febr. 1. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ragaszkodsz a kézzel készítéshez, csinálhatnál mondjuk fotóalbumot, vagy valami ilyesmit, gondolom 3 év alatt gyűlt össze elég kép..


f/16

2012. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
verd ki neki. Azt tényleg kézzel készíted!
2012. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy köcsögöt.

Ha értelmes válasz is érdekel (persze tudjuk hogy nem) akkor szerintem csinálj egy hangulatos kis estét. Gyertyafény stb. tudod.

2012. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocs, kimaradt a leírásból, hogy valami HASZNOSAT adnék neki
2012. febr. 1. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az enyémnél aligha van jobb. Nem az ajándék a lényeg, szívből jön. Szerintem aligha van egy romantikus esténél jobb valentinnapi program.
2012. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bálint a barátnőd?
2012. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne adjál neki semmit, felesleges.
2012. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!