Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy reagáltok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagáltok, ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

van egy fiú a suliban aki tetszik, de nem merem megszólítani mert nem tudom hogy mit szólna hozzá... nem nagyon ismerem csak látásból:/ és olyan ciki lenne ha odamennék hozzá beszélgetni és hülyének nézne :/ vagy ha nem tetszem neki és én meg ott töröm magam közben...:( Fiúk, ti mit javasoltok?

a válaszokat előre is köszönöm!

17/L


2012. febr. 1. 18:32
1 2 3
 11/25 Macs1209 ***** válasza:
100%

Na itt áljon már meg a menet. Az a srác nem tudja, hogy

tetszik a csajnak, rgo a csajnak kell beszédbe elegyedni

vele.


Az meg hogy ki hogy néz ki. Ki a jó nő? Ki a jó pasi?

Láttam már olyan ocsmány csajt, aki úgy el volt szállva

magától, hogy jajj... És olyan önbizalomhiányos lányt is,

akinek megvan a természetes szépsége, legalább 8/10-es.

Sok önbizalomhiányos lány átlagosnak mondja magát, de

csak azért, mert lehet jó nő, viszont nem áll be a divat-

rib@ncok sorába. Valljuk be, rájuk mondják, hogy jó nő..

vagyis mostanság.

2012. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképpen próbáld meg =)

ha nem próbálod akkor egy életen át, az fog a fejedben járni "mi lett volna, ha bátrabb lettem volna és összejövök vele..."

de ezek a volna volna szavak... :)

inkább akkor már úgy gondolj vissza rá " bátor voltam, megkérdeztem, nemet mondott... és akkor mi van? van még más is rajta kívül..."

de inkább reménykedjünk a legjobb esetbe " odamentem, megkérdeztem, és most már az enyém...:$"

te döntesz! de szerintem a legjobb ha megpróbálod ;)

2012. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Nézd, ez szerencse kérdése!

Egyik:

-Odamész hozzá, "mizu", és ha nem tetszel neki, akkor valószínűleg észreveszed, de még mindig nem gáz...

vagy:

-"mizu" és ezzel fel is kelted az érdeklődését, legközelebb már rádköszön, illetve odamegy, onnantól meg már csak a szimpátián múlik :)

Minden jót, és legyen önbizalmad, az is fontos ;)

BG (F)

2012. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én életemben most kezdeményeztem először pasinál és nagyon megbántam.Hidd el ha érdekelnéd már rég lépett volna.És ne gondold hogy egy szép lány esetében ez másképp működik...Sajnos nem.
2012. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
igazábol nem valami helyes a fiú, aki tetszik, de azért szeme van :D és én nem tartom szépnek magam
2012. febr. 1. 18:46
 16/25 anonim ***** válasza:

attól, hogy te nem tartod magad szépnek... attól még sokan gyönyörűnek tartanak!

és ne légy ennyire önbizalom hiányos és kisebbségi komplexusod se legyen... minden nő gyönyörű, és a szépség ízlés dolga! ezt jól jegyezd meg!!

2012. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
és amelyik lány nem szép,az tehet róla hogy igénytelen,neked nem szabad ilyennek lenni!
2012. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Macs1209 ***** válasza:

Igénytelen és a csúnya között van különbség !!!


Elsőről tehet, másodikról nem. És van akin a smink

segít, de miután 1x mellette ébredtél, életbe nem

akarsz vele lehet még beszélni sem.


Nade... Önbizalomhiányt elfelejteni, és igenis megpróbálni :)

2012. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Ájron ***** válasza:
Simán menj oda hozzá. szerintem értékelni fogja ha kezdeményezel. Én értékelném...
2012. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

még ha csúnya akkor is örülnék:D Nem küldök el senkit a halálba aki rendes

f18

2012. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!