Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy hüje vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiphoon kérdése:

Szakítsak vagy hüje vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van egy barátom aki 15 kb eggy és fél évvel vagyok idősebb nála.Ő az a fajta pasi akiért odavan a szüleid a tesód és még a nagymamád is. Anyum mindig azt mondja vigyázzak ne szurjam el mert a kamasz hüjeséggel egy komoly szerelmet mert ez ritka. A barátnőim szerint álompár vagyunkés az összes ismerősöm azzal traktál, hogy ő is ilyen szerelmet akar mint a mienk. Csak az én érzéseimben nem vagyok biztos. Ő megőrül értem kényeztet és szeret, folyton a kedvembe jár... De sokszor korából adódóan figyelmetlen és kicsit fárasztó.. Ami pedig még zavar, az az, hogy próbálja játszani a csődört, az idősebbet és emiatt néha nem hüjéskedik velem, hanem játsza a komolyat. De ezek kis hibák, a legnagyobb bajom vele, hogy a szülei irányítják és számomra itt jön ki legjobban, hogy ő még mennyire gyerek.

De a leges leggázabb, hogy akárhányszor összeveszünk vagy nem látom eggy ideig, úgy érzem nem szeretem igazán, hogy valami hiányzik.

Ilyenkor igazándiból csak testvéri szeretetet érzek csak iránta. De azt nagyon erősen és nem akarom megbántani azzal, hogy dobom. Ráadásul ha csak szóbajön a szakítás olyanokat mond, hogy ő megölné magát...

Nem tudom mit tegyek :((


2012. febr. 1. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nem csak hülye vagy, hanem írástudatlan is! Nagyon erősen kell koncentrálnod hogy ne ronts el minden egyes szót!
2012. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én szüleim, testvéreim és nagymamám biztos nincs oda érte.
2012. febr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak kényszerből ne legyél vele, ha úgy érzed, nem szereted igazán, és esélyt sem látsz arra, hogy amit érzel, abból idővel erős szerelem lobbanjon...


Az pedig mérhetetlenül gyerekes, hogy ilyennel fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz ha dobod... basszus, ez a legrosszabb, amit mondhat valaki. Utána honnan fogja tudni, hogy a másik nem csak azért van még mindig vele, mert sajnálja / fél tőle, hogy betartja amit mondott??!


Egyébként ilyen téren nyugi: aki előre közli, az az esetek 95-98%-ában tuti, hogy nem lenne öngyilkos a büdös életben sem, legalábbis nem emiatt... az öngyilkosoknak nem szokásuk előre közölni az ilyen szándékukat.


23/F

2012. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos ha a srácot gyerekesnek gondolod, valszeg az is, mert a korodbéli lányok az 1-3 évvel idősebbekkel szeretnek lenni, nem "gyerekekkel"...

Gondolom még nem feküdtél le vele?

2012. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem hüLYe vagy.Még írni se tudsz de azért a srácot le gyerekessezed ...
2012. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ő lehet hogy még gyerek, de te biztosan az vagy..

Ha nem szereted magánügy, ha akarod akkor dobd, de hogy olyan embert nem fogsz találni aki ennyire szeret, az biztos.

Mondjuk a magyartanárral ismerkedhetnél..


16F

2012. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De hüLYe vagy aranyom!

Ha azt mondja megölné magát, az undorító, érzelmi zsarolás.

Csak azért is dobnám.

Amúgy nem értem miért foglalkozol egy gyerekkel,

vagy egyáltalán a pasizással, ha még az íráshoz is

visszamaradott vagy... Anyád inkább azt tanácsolná neked,

hogy művelődj, mert így egy NORMÁLIS férfi sem fog komoLYan venni!

2012. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy nem jó a helyesírásom, mivel kiskorom óta hallássérült vagyok, ez az életemben nem okos gondot mivel van hallókészülékem és jól tudok szájról olvasni de mivel én máshogy hallom a kiejtett sajnos nem érzem a helyesírás alapelveit. Körübelül második óta küzdök ezzel. Azért köszönöm a kedves kommenteket jólestek!!!


De tényleg köszönöm annak aki ezen túl tudott lépni!!

Valószínüleg tényleg gyerekes vagyok...

2012. febr. 2. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!