Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat, Véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat, Véleményeket kérnék mert össze vagyok zavarodva és döntésképtelen vagyok Szakítsak vele, harcoljak érte?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt egy sráccal(20F)már régebb óta ismerjük egymást!Teljesen oda volt értem mindig puszilgatott keresett írt smst, folyton bókolgatott stb.

Majdnem mindennap együtt voltunk legalább 1-2 órát...

Aztán mindennapossá vált a veszekedés(ez kb 1 hétig tartott..főképp az ő hibájából..exe hívogatta a srác pedig csak fokozta a helyzetet,csúnya megjegyzések stb. okokból)

Akkor szakítottunk is de sírva könyörögte magát vissza hozzám!

Minden közeli hozzátartozója(családtagok,barátok a kérdésem nélkül megjegyezték nekem hogy sose volt még szerelmes és sose hozta még haza a barátnőjét és nem mutatkozott egyikkel sem, és örülnek hogy végre szerelmesnek és boldognak látják és nem csak egy dugópartnere van)

De a veszekedés óta teljesen más minden, alig keres engem egy héten is csak 2-3 napot vagyunk együtt,ha együtt is vagyunk akkor többször flegmázik , meg néha olyat beszól ami nekem rosszul esik de ő letudja azzal, hogy csak viccelt(tényleg ilyen tipus de azért ne sértsen meg engem)

Rákérdeztem tőle van-e valakije vagy érdekli-e valaki,vagy nem szeret-e engem hogy már teljesen más a kapcsolatunk, az ő válasza hogy nincs senkije neki csak én kellek és ha nem szeretne akkor nem lenne velem és nem könyörgött volna , mert sose alázkódott nőnek!

Véleményetek szerint mi válthatta ki belőle ezt a hirtelen változást? Lehet hazudik és van valakije vagy esetleg tényleg nem szeret már?

Mit tegyek,hogy a régi legyen már beszéltem róla vele de ő azt mondta szerinte ugyanolyan mint volt!

Nagyon hamar megszerettem valamiért pedig az elején én nem akartam ezt a kapcsolatot,hagyjam őt inkább ne szenvedjek?

SEGÍTSÉG!:(


2012. jan. 25. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is vele kellett volna beszélned, elmondanod hogy mi zavar téged, és mint szeretnél hogy min változtasson.

Bár ha tényleg szerelmes akkor tényleg többet illene együtt lenni heti 2-3 alkalomnál, mindnesetre még egyenlőre túl nagy aggodalomra nincs okod, beszél vele, és ha utána sem változik a helyzet , esetleg rosszabodik, akkor viszlátot kell inteni, mert csak akkor érdemes bennemaradni egy kapcsolatban hogyha tényleg boldog vagy, nem pedig kényszerből/megszokásból/félelemből.

2012. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a helyzet az,hogy valószínüleg azért nem mutatta bea bnőit a rokonságban mertnem s volt nője...és ez a magyarázat arra is,hogy veled nem tud bánni mert tapasztalatlan a párkapcsolatokban...és,ha neked könyörgött akkor másnál is megalázkodott már és még meg is fog...!

szerintem szakíts vele mert előbb utóbb a veszekedések miatt úgyis vége lesz...de addigra mindketten kikészültök..

2012. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!

Másodiknak pedig részben igaza van,viszont annyiban ellent mondanék hogy voltak NŐI ahogyan írtam régebb óta ismerjük egymást tehát tudok egysmást hogy melyik nővel mikor volt meg persze az exe mai napig szerelmes belé és nem hagyja békén pedig már fél éve ott hagyta a csajt de ezek ilyen digi dugi nők voltak és nem a barátnői , kicsit tapasztalatlan egy BARÁTNŐVEL hogy kell viselkedni, és fogalmam sincs hogy törjem be őt...egyáltalán érdemes-e harcolnom:S

2012. jan. 25. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:

ha digi dugi nő..az csak alkalmi..tehát nem volt nője!

megszerezni sok nőt meg lehet..de megtartani..az már nem ment neki és pont azértmert nem tud bánni a nőkkel..

egyébként még jó pár kapcsolat múlva fogja csak megtanúlni ,hogy mit rontott el mindegyiknél...de megtanítani,betörni..nem lehet..ezt neki kell tapasztalni és rájönnie,hogy mit rontott el..

2012. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Aztán mindennapossá vált a veszekedés(ez kb 1 hétig tartott..főképp az ő hibájából..exe hívogatta a srác pedig csak fokozta a helyzetet,csúnya megjegyzések stb. okokból) "


Ezt a részt kifejtenéd kicsit bővebben ?

2012. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Visszakönyörögte magát, visszafogadtad, most megy nyeregben érzi magát, mert azt hiszi, hogy bármikor megteheti ezt. Ezért flegma. Ha nem viselkedik jól, nem tisztel, s flegmázik akkor vágd ki, mert abból nem lesz gálickő soha. Ha valakit szeretsz akkor nem viselkedsz így vele.
2012. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd!! Ha így tud veled viselkedni, meg flegmázik, meg lesz*rja a fejed, hát mondd meg neki, hogy ennél jobbat is kaphatsz és érdemelsz is!

Amíg ő így viselkedik veled, addig más a fél karját odaadná azért hogy veled lehessen! Keress olyat aki meg is érdemel!

Megértem hogy régebb óta ismered meg szereted meg minden, de akkor se hagyd ezt... már most így viselkedik mi lesz később?? Azt ne várd meg!

Állj a sarkadra, Hajrá!

2012. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ilyen fiatalon biztos nem p.öcsölnék egy ilyen h.ülyegyerekkel...
2012. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nárcisztikusok viselkednek így, hogy először beetet, mennyire szeret, utána elkezd kínozni. Keress rá a nárcizmus kifejezésre.
2021. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!