Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy szakítsak-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szakítsak-e a barátommal, mert azt hiszem hogy nélküle még rosszabb lenne mint így miatta szendvedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve járunk. Én nagyon szeretem,de sajnos vannak olyan tulajdonságai amit nem tudok elfogadni. Hozzám túl gyerekes,és megőrjít,de viszont nélkül nem tudom elképzelni az életem.
2012. jan. 24. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
van 1 ilyen mulatós dal is.
2012. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem változtat a viselkedésén, akkor hagyd ott szerintem...biztosan tudsz nélküle élni.
2012. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figy, még 50 évig kötnél kompromisszumot? Ez a Te kib@szott életed! Hosszú távon a megalkuvás csak elmélyül. Ahelyett, hogy szakítanál és most nagyon rossz lenne, majd valakibe őrülten szerelmes lennél, akivel minden 100%-os, most a langyos vízben üldögélsz. Nem sajnálom azokat, akik szar párkapcsolatból nem lépnek ki vagy nem váltanak munkahelyet annak ellenére, hogy rosszul érzik magukat. Ez az ő életük, a töketlenek szenvednek, a tökösek mindig nyernek.
2012. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Tudtam, hogy csak a szakítás utáni hónapoktól, főleg az első napoktól félek. Sokáig húztam, nem kellett volna. Ami nem megy, ne húzd!! Nem tudtam elképzelni az életem nélküle, nem is kell. Barátok maradtunk, megértette a dolgot, elengedett.
2012. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok!

Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 24. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

16/L vagyok, 2 éves kapcsolatból léptem ki. Szerintem nagyon ugyanaz a szitu. Nehezen, de túl fogod élni!

2012. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia Brigi...
2012. jan. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad. - :))
2012. jan. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!