Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg mindig tudod, ha ő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg mindig tudod, ha ő az igazi?

Figyelt kérdés

a barátommal kb egy éve vagyunk együtt, ebből több mint a felét távkapcsolatban. nagyon messze vagyunk egymástól, kéthavonta tudunk csak találkozni kb. az elején én sokáig nem akartam semmit tőle, de aztán valahogy mégiscsak beleszerettem. amikor együtt voltunk, akkor csodálatos volt, soha nem voltam még szerelmes, de akkor úgy éreztem, hogy tudom, mi is az. aztán mostanában egyre inkább kezdek kételkedni. amikor legutóbb láttuk egymást, majdnem szakítottam vele ezek miatt a kételyeim miatt, de aztán egyszer csak újra úgy éreztem, hogy nekem csak ő kell. és azóta ez így megy. egyszer a fellegekben járok, annyira jó vele, egyszer pedig úgy érzem, hogy lehet, hogy nem ő az igazi, és olyankor a szexet sem kívánom. egyszerűen nem tudom, miért van ez, és hogy hogy változhatnak egyfolytában az érzéseim. ő jó hozzám, jó vele lenni, szeretem. de miért nem tudom egyfolytában azt érezni, hogy fülig szerelmes vagyok?

komoly válaszokat szeretnék, és akár igen, akár nem a válasz, kicsit örülnék, ha kifejtenétek a véleményeteket. köszönöm!


2012. febr. 1. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nemrég ért véget egy több mint 2 éves kapcsolatom. Én nagyon azt hittem, hogy ő lehetne az igazi, mindent megtettem volna érte, de sajnos kiderült, hogy ő nem így érez. 2 és fél év után. Ha már azt érzed, hogy szakítanod kéne vele, akkor az már sajnos szerintem rossz jel. Bár nálam is volt, hogy meginogtam, de nem tartott tovább, mint egy múló gondolat...Ha kételkedsz a saját érzéseidben, akkor szerintem gondolkozz el azon, hogy miért is vagy a szerelmeddel. Azért mert szereted? Vagy megszokásból? Vagy csak sok minden köt hozzá és ragaszkodsz?
2012. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alighanem ez azt jelenti,h mégsem ő az igazi. Figyelj,én nem akarlak elkeseríteni,de ez így biztos nem fog hosszútávon működni,pláne ha 2 havonta találkoztok,és kételyeid lesznek,

én is voltam hasonló helyzetben,tudom mit érzel, én is így voltam együtt egy sráccal távkapcsiban, és aztán jött a nagy Ő,egy egész más srác, akibe tényleg mindig szerelmes voltam,és vagyok is,. Szóval egyszerűen arról van szó,h nem ő az igazi,ezzel nincs is semmi baj,reméljük,előbb utóbb te is megtalálod. Ez a távkapcsolat pedig addig is kiváló lesz barátság+extrákkal!

2012. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, de már nem sokáig lesz távkapcsolat. szóval nem a táv a baj... és néha tényleg azt érzem, hogy teljesen szerelmes vagyok, de nem mindig. és én akarom ezt. :( de az elején még olyan szerelems voltam mindig, az hova lett?
2012. febr. 1. 19:27
 4/5 anonim válasza:
akkor ha nem sokáig lesz távkapcs akkor szerintem várd meg azt az idöszakot és akkor meglátod,hogy érzed magad ha többet találkoztok és ha megmaradnak a kételyeid szerintem fölösleges eröltetni.
2012. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én nem akarok vele szakítani semmiképp, én csak azt akarom, hogy biztos legyek magamban, és abban, hogy tényleg szerelmes vagyok... de mindenki úgy bezsél, hogy a szerelem az olyan egyszerű, hogy tudod. de akkor nálam ilyen gyorsan elmúlt?
2012. febr. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!