Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhet h az ilyen romanti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhet h az ilyen romantikus filmek miatt éreztem és érzem most is azt hogy ő nekem az igazi és h ezért nem bírom elfelejteni (mert nem jöttünk össze)?

Figyelt kérdés

És ti ha esetleg elmondtátok a másiknak h mit éreztetek mikor először megláttátok mi volt erre a reakcio

emlékszem mikor először megláttam hát ezt az érzést nemtudom leirni de éreztem h nekem ő az igazi


2012. jan. 30. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
csak bebeszéled magadnak
2012. jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a fajta filmek bebutítják az embert és hülyeségeket gondolnak. Lépj tovább és keress mást.
2012. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de ne gyötörd magad! Hány éves vagy? Amúgy tudom milyen az ilyen, nekem is voltak hasonló érzéseim, de ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Kb egy évig szenvedtem egy srác miatt, ne ess bele ebbe a hibába te is! Azóta olyan személy van mellettem, hogy jobbat keresve sem találnék, minden napomat álomszéppé teszi - 14 hónapja. Lépj tovább!
2012. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!