Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy férfit de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy férfit de van vele egy kis gond, Te mit tennél?

Figyelt kérdés
megismertem egy jó kiállású 40-es férfit. Múltkor hazavitt a házába amikor kiderült számomra hogy az anyjával lakik és nagy harmóniában élnek ketten. Az édesanyja főz, mos mindig van finom étel és süti. Nem tudom hogy lehetnék így én a nő az életében én mit szólna az anyja ha esetleg én is tevékenykednék a konyhában. elbizonytalanodtam. Ti mit tennétek? Fontos neki az anyja sokat beszél róla, néha úgy érzem csak szeretőnek vagyok jó és ketten kiteszünk neki egy Nőt. Nem volt még házas, gyereke nincs. 32N
2012. febr. 1. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 33 éves nőként vagy csak a szeretője lennék(ha nagyon jól néz ki a pasas,és nekem szexhiányom lenne,akkor oké)

de ezen kívül semmilyen terveim nem lennének a pasassal kapcsolatban.40 éves férfit ha az anyukája így kiszolgálja,oda faltörő kossal sem lehetne bejutni..Inkább hagynám az egészet,annyit nem ér meg..

2012. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülnék.
2012. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem is az zavarna, hogy az anyával lakik de a leírásod alapján anyuci ugyanugy gondoskodik róla mintha még mindig kisgyerek lenne. Szerintem mellé csak olyan nő kell, aki szintén az anyja lenne csak még le is fekszik vele.
2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán komolyan el kéne beszélgetni vele a jövőbeli kilátásokról. Ő mit szeretne, és te mit szeretnél?
2012. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fuss!
2012. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem beszélgettem még vele erről. Én egy normális és egészséges párkapcsolatot szeretnék amibe nem csak szerető lennék. Szeretnék nő lenni az életében aki főz néha neki stb... de így eléggé változnak a dolgok
2012. febr. 1. 19:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele, mert több esetben csak kényelem meg gazdaságosság miatt van igy, és nem betegesen szoros a kapcsolat a szülö meg a férfi között.
2012. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék bízni ebbe. Nem turkáltam a pénztárcája közt, de nem épp a szegényebb és átlagos rétegből vannak... remélem tényleg valami más oka van hogy együtt élnek, még hiszek de nem tudom....
2012. febr. 1. 19:51
 9/13 anonim ***** válasza:

A helyzetet olvasva erre, csak a mama temetése után lesz lehetőség.

Ha egy férfi nem vágyik önálló életre legkésőbb 25-30 éves kora körül, akkor az "életképtelen". Légy óvatos, mert sírás lesz a vége!

2012. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig egy jól működő kapcsolat egyik alappillére a megfelelő kommunikáció. Elvégre, hogy tudnátok meg mit akar a másik? Én biztos kíváncsi lennék arra, hogy ő mennyire gondolja komolyan a kapcsolatot és mik a jövőbeli tervei.

Mert bizony könnyen előfordulhat, hogy ő csak a szeretői státuszt tudja biztosítani számodra. Egész egyszerűen azért mert neki így kényelmes.

2012. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!