Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm akinek van egy 15éves ismerőse. Én is megismertem ezt a 15éves fiút. Irtó jó pasi. Csak egy gond van, hogy aztmondta:még fiatal vagyok. Én 13éves l. vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
semmit, még egyelőre csak nézegesd a pasikat, meg ilyenek. raersz meg.
2010. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
mit etgyél??? SEMMIT! még túl kicsi vagy, menj vissza barbizni a szobádba, és egyél tejbepapit! Xd Xd
2010. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hallod.nem tudom h te hányévesen kezdtél el pasizni.de sztem neked meg még anya tejet kellene szopni.

amúgy 2.válaszoló köszi a választ!

2010. febr. 6. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy kérdező:D:D Azért nem az a normális, hogy 13 évesen 'irtó jó' pasikról álmodozol. Persze, lehet, de nem kéne leoltani, aki szerint korai...
2010. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi rosszat irtam? a 2. nak köszönöd meg a válaszát, aki leoltott? ok, én is le tudlak oltani. kicsi vagy még. nem is értem, h jut ilyen eszedbe. massal kellene még foglalkoznod. és ezt most nem rosszbol, és tökre komolyan mondom.
2010. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenekből lesznek a rib@ncok, de lehet egyedül vagyok ezzel a véleménnyel.
2010. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szija! Szerintem dumcsizz vele, legyetek jóban. Lehet kapcsolat nem lesz belőle, de ne aggódj, tényleg lesz még idősebb korodban rengeteg lehetőség.

Az meg hülyeség, hogy babázni kéne, én is kb. 12-13 évesen kezdtem gondolni a szexre. Persze nem arra, hogy huu gyorsan feküdjek le valakivel...de mindig volt olyan srác, aki tetszett és elképzeltem, hogy sulidizsiben odajön, megcsókol...stb.

Merj ábrándozni, nekem ettől lett ilyen színes fantáziám, és bármiről tudok álmodozni, ami néha jól jön nagyon.


22N

2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne ábrándozz, éld úgy az életed, ahogy akarod, de ha nem akarsz pl szexelni, cigizni akkor ne tedd, csak azért mert attól leszel menő. Ez hülyeség, hogy megszabják a lányoknak/fiúknak mikor kezdjenek párkapcsolatot meg ilyenek, mindenki máskor érik.
2012. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!