Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 évesen korai megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen korai megkérni a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés

Ő 19,5 fél éves, 3 éve járunk, szeretjük egymást.

Csak korainak tűnik, mivel el sem múlt 20.

Fix körülmények vannak, minden adott a stabil élethez.


2012. febr. 1. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg legalább 20 éves lesz, de ha igazán szeretitek egymást és ő is kész egy életre szóló kapcsolatra szerintem nincs semmi akadálya.
2012. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor kéred meg a kezét, amikor érettnek érzed hozzá magadat! Ha ő másképp gondolja akkor legfeljebb nemet mond, esetleg megkér rá hogy térjetek vissza erre később.
2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Beszartál a házasságtól, mi? :)
2012. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor érdemes megkérni a kezét,ha 1 ÉVEN BELÜL,ergó amikor megkéred a következő év nyarán már összeházasodtok.Szóval évekig jegyben járni felesleges.
2012. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
30 előtt nem szabad házasodni, ne bohóckodj!:D
2012. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát ha komoly típus a barátnőd akkor nem korai.ha látod rajta h éretlen akkor igen.

húú mert mi van akkor ha eljegyzés után 2 évvel van esküvő??biztos nagy értelmetlenség..

2012. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed!


Nekem egy ismerősöm majd 23 éves volt és lány amikor a barátja 3 hónap után megkérte a kezét, aki 19 éves. Még együtt vannak.

2012. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársamat már 3x jegyezték el pedig még csak 18 éves. :D De ők komolytalanok. Az egyik mostani osztálytársamat meg 19 évesen. Szóval ez csak tőletek függ, ha úgy érzed hajrá! :)
2012. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nos, én és a férjem 21/24 évesek voltunk, amikor

összeházasodtunk. Én tanácsolom, hogy várj még egy

évet, és ha úgy érzitek lekötnétek magatokat egy életre,

akkor hajrá! De ezt tényleg gondoljátok át.


Sok boldogságot nektek! :)

2012. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eljegyzed nem kell egyből esküvő.:) Az esküvő megoldható 1 év múlva is.:)
2012. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!