Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai lenne fél év ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne fél év ismerkedés után megkérni a párom kezét? Úgy érzem sok csalódás után megtaláltam a nagy Ő-t.26F

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Jóhogy korai. Fél év az semmi. Az én barátnőm még 4 év után is meg tud lepni néha ezzel azzal. Borzasztóan nehéz megismerni egy másik embert...
2011. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen korai. A szerelmes köd elvakít, később még megbánhatod. Ha szereted, akkor nem kell feleségül venned azonnal, van rá bőven időd.
2011. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Előbb éljetek együtt egy-két évet, ismerjétek meg egymás rigolyáit, amik csak lakva jönnek elő, tudjátok meg milyen egy közös otthon "működtetése" stb. Persze a kezét megkérheted, jegyben járni évekig is lehet, de az esküvővel én várnék még.


26/N

2011. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát öregem te aztán vagy egy romantikus alkat. Te hogy tudsz ilyen hamar beleszeretni valakibe? Te is olyan vagy aki 1 hét és már füllig bele esel valakibe? Nem mondom nagyon gyors vagyXD
2011. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

DEHOGY KORAI!!! ne hallgass senkire!! a férjem 6 hó után kérte meg a kezem, nem sokkal később az esküvő is megvolt, ő is pont így érezte,h végre megtalálta az igazit! és én is!!


ne várj,mire várnál?? ha mindkettőtöknek fontos a házasság,ha szeretnétek családot,minek várni?? és nem 16 évesek vagytok


sok boldogságot nektek!!!


ui: mi már 6 éve vagyunk együtt nagyon boldogan,2 babával és hamarosan lesz 3. is


egy pillanatig se bántam h ilyen gyorsan történt mindent mert minden nap egy csoda!

2011. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
az ember TUDJA ha megtalálta az igazit. ha megvan a bizonyosság, ne szalaszd el!
2011. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha mindketten úgy érzitek, nem korai.
2011. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

26 éves felnőtt férfi vagy, nem egy tizenéves kisiskolás. Gondolom, már önálló életet éltek és a barátnőd sem 18 éves.

Ha valóban erősnek érzitek a kapcsolatotokat, miért ne?

2011. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ó hát, ha emiatt nem szalad el a lány akkor...XD Nem mindenki hülyült meg, hogy fél év alatt házasság legyenXD Az öregeknél előfordulhat, de 20-30 éveseknél még nem.
2011. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
milyen öregekről beszélsz it?? jézusom..
2011. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!