Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi időbe telt, míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időbe telt, míg elfelejtettétek, azt az embert, akibe szerelmesek voltatok? És mit tettetek, hogy elfelejtsétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 23:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1 este, 1 üveg Whisky
2012. febr. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát ha ilyen egyszerű lenne.....
2012. febr. 1. 23:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam vele többet, és az idő megoldotta
2012. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bízd magad az időre, az tudja a helyes megoldást;)
2012. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de már egy éve csak őt akarom, nem hiszem, hogy el tudom felejteni, tudom nevetséges vagyok.
2012. febr. 1. 23:57
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy nevetséges... Hány éves és milyen nemű vagy?
2012. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
23l
2012. febr. 2. 00:00
 8/22 anonim ***** válasza:
tudja a kiszemelted, hogy csak őt akarod?
2012. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Legyekcsak válasza:
100%
akit igazán szeretsz azt soha nem fogod elfelejteni ... de ne is akard!!! gondolj vissza rá és mosolyogj :) én is ezt teszem :D csak nyitottam egy új könyvet a szerelmi életemben ami idáig üres :)
2012. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
sejti, de nem tudja, hogy szerelmes vagyok, és nem csak tetszik nekem. Azt hiszem, sőt szerintem biztos, hogy én is tetszek neki, de én nem merek közeledni. Azt várom, hogy ő tegye meg az első lépést, de félek, hogy ez soha nem fog megtörténni. Valószínű szerintem, hogy "csak" tetszek neki, mert ha igazán akarna, akkor biztos adna valami jelet, vagy kezdeményezne.
2012. febr. 2. 00:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!