Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első komoly kapcsolatodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első komoly kapcsolatodat mennyi időbe telt kiheverni?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt? Mikor jött el az az idő hogy nem gondoltál már rá annyit, stb. És minek hatására jött el ez az idő (pl. másik pasival könnyebb felejteni, stb)
2012. jan. 18. 23:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Igazi kapcsolatom még nem volt, mert nem találok egy másik meleg fiút!


MrME

2012. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hamarabb kihevertem, minthogy véget ért volna...
2012. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Macs1209 ***** válasza:

Első kapcsolat pár hónap. Kiheverni pár év!


Elmúlt, ennyi. Hazudnék, hogy mai napig nem jut

eszembe, hogy mi lehet vele, de már nem azzal az

érzéssel, mint akkor. Bár mostanság havi 1x, ha

megfordul a fejemben.



31F

2012. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Már itt is lopsz?


MrME

2012. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatom 2,5 év volt. Májusban szakítottunk, most kezdem kiheverni. Ez volt a szilveszteri fogadalmam. :D
2012. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3 hete ért véget az első komoly(2 éves) kapcsolatom.. már egy másik fiúval alakulgat vlmi,sőt lassan össze is jövünk :$..de kiheverni és elfelejteni a volt barátom soha a büdös életben nemfogom!
2012. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Akit egyszer szerettél, bárhogy is alakult, az érzés mélyen, kiirthatatlanul benned marad. De csak úgy, mint ahogy az előttem szóló mondta. Néha eszedbe jut, bár már nem úgy, mint a szakítás utáni időkben. Csak kíváncsiság.
2012. jan. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kb. egy évet, két éve, az érzést átalakítottam utálattá és megvetéssé és ez még most is tart egy kicsit.


23/L

2012. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3 és fél év volt. 4 - 5 hónap volt kiheverni, mikor beleszerettem a mostani férjembe, akkor tudtam igazán elfelejteni, illetve mostanság is gondolok rá, de nem szeretetből :) Rájöttem, milyen alak volt, így, hogy nem vakít el a rózsaszín világ :D
2012. jan. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3éves kapcsolat volt, 2 éve ért véget, még mindig szeretem
2012. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!