Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet még ebből valami ha találkozgatunk?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet.Szakitás óta 2x találkoztunk,tegnap megbeszéltünk egy 3.at is ,de nem tudta h mennek e valamerre a mostani pasijával.Végül az lett a vége h ő otthon maradt a gyerek meg a haverjaival ment inni.Elhivott engem,mert már nagyon kivan készülve minden miatt,elmentem,mert még ha haraxom is rá tudom milyen élete van.Mással soha nem tudta megbeszélni rajtam kivül a családi és többi gondjait,a mostani pasija meghallgatja,de nem fogja fel h miről van szó.Eleinte nem tudtam mit tegyek,de küldött egy üzenetet h most van rá lehetőség h megnézzem a házat,igy elmentem,de sztem nem csak ezért hivott,biztos látni akart és nem akart egyedül lenni.Elmondta mi a gond,aztán feljött pár emlék és nevettünk,közben megállás nélkül mondta tovább.A pasijáról 1x beszélt.Végig amig ott voltam láttam rajta h van még más is amit nem mond el.Rákérdeztem h mi a baj,de ő mindig azt mondta h semmi,és most is.Mikor kikisért kérdeztem h meg mer e csókolni,és mondta h nem a meréssel van a gond,de ez szexnél is igy van.Azt mondta lelkiismeret furdalása lenne,amit megértek,de még sem látom rajta h szeretné a gyerket,viszont én még nagyon szeretem,és sok év együttlét után nekem nem tud hazudni.Mondtam neki h még mindig h érzek iránta és legyen tisztában vele,ő igy is találkozott velem.Mondtam neki h lehet h bekellene fejeznünk ezt a kapcsolattartást és a többit.Irt egy levelet amiben leirta h biztos rossz lehet nekem,meg csak ront a helyzetemen,az egész levélben szinte csak ezek voltak,de ismerem annyira h tudjam nem birja ki nélkülem.Néha úgy veszem észre h féltékeny ha olyan téma jön fel,és elkezdi szidni azt akiről beszélek.Olyan dolgokat is elmond amik nem kerültek témába,és tudja h én is féltékeny leszek,képet küld a pasijáról h összekarmolta szex közben,de ma elmondta h az nem közben történt.Nem tudom mit tegyek,kérlek segitsetek!
2012. febr. 2. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:

jól behálózott téged.. ha magadnak és neki is jót akarsz, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot. tudja, hogy szereted, mégis kínoz a képpel meg azzal, amit a másik srácról mesél. odahív, elhúzza előtted a madzagot, hogy ezt meg azt tenné, aztán elküld. persze, nem azt mondom, hogy csalja meg a barátját, de ha őt választotta, akkor ne járjon össze az exével, főleg, ha még éreztek egymás iránt valamit.

miért szakítottatok? és mennyi idő telt el azóta?

2012. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szakitás okai h állitolag soha nem mentünk sehova,nem lehetett a barátaival,és már 1 hónapja kiszeretett belőlem akkor,ami persze nem igy volt.Szóval olyan okokat hozott fel amik nem miattam voltak,hanem családi gondok miatt.És ezért inkább megszabadult tőlem,most meg már rájött h nincs is igazi barátja,és semmi nem változott azóta.Ez 2,5 hónapja tart,volt már neki ehhet hasonló szabadság vágya,aztán végülis újra együtt voltunk,ez most tovább tart,de sztem csak idő kérédse és rájön h ki az aki végig önmagáért szerette és ki az akinek csak arra kell.
2012. febr. 2. 03:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülye vagy ne haragudj!


Teljesen kihasznál, visszaél a jóindulatoddal és tartaléknak tart, ha a nagy ő-je lelép, majd akkor jössz te a képbe. Jesszus, de bamba vagy, miért hagyod???????????

2012. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h hagyom :) Csak mivel megszopatott igy én sem akarok kimaradni. XD
2012. febr. 2. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is szedjél fel valakit és ámítsd hogy még őt szereted. :D Közben pedig élj boldogan az új csajjal.
2012. febr. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!